Express-Miejski.pl

Powitanie kolejnych „Bardzkich Cudeniek”

Powitanie „Bardzkich Cudeniek” fot.: UMiG Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Od stycznia do kwietnia w gminie Bardo na świat przyszło piętnaścioro dzieci. Dziś nowych mieszkańców powitał burmistrz Krzysztof Żegański.

Od 2017 roku raz na kilka miesięcy najmłodsi mieszkańcy gminy wraz ze swoimi rodzicami zapraszani są do bardzkiego magistratu, gdzie witani są przez burmistrza specjalnym pakietem powitalnym. W skład pakietu wchodzą specjalnie zaprojektowane ubranka dla niemowlaków – body z napisem “Bardzkie Cudeńko” oraz czapeczka “I love Bardo”. Do tego opiekunowie otrzymują także dyplomy i artykuły higieniczne.

Od stycznia do kwietnia w gminie Bardo na świat przyszło pięć dziewczynek i dziesięciu chłopców. W pierwszym tegorocznym spotkaniu najmłodszych mieszkańców gminy z burmistrzem uczestniczyli: Nikoś Furtan, Antoś Koniuszy, Raduś Łacina, Filipek Łopuszański, Natan Pachura, Jadzia Pogoda, Nadia Strycharczuk i Szymuś Tomaszewski. Nowymi mieszkańcami gminy Bardo są też: Dominik Dolatowski, Olivier Grzesik, Kubuś Minor, Patryk Ostaszewski, Maja Skorża, Lenka Tomaszewska i Matylda Żelazny.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA