Express-Miejski.pl

IV Wiosna Tulipanów w Kamieńcu Ząbkowickim - dzień pierwszy [foto]

4. Wiosna Tulipanów w Kamieńcu Ząbkowickim - dzień pierwszy fot.: emagda / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Discopolowy zespół Defis był gwiazdą pierwszego dnia IV Wiosny Tulipanów w Kamieńcu Ząbkowickim. Był też blok rekreacyjny dla dzieci i młodzieży oraz zawody w siłowaniu.

Pierwszy dzień „Wiosny Tulipanów” rozpoczął się o godz. 8 zawodami wędkarskimi o puchar wójta gminy Kamieniec Ząbkowicki na terenie stawu przy Domu Rządcy. W międzyczasie na przybyłych gości czekały stoiska z kwiatami, sadzonkami oraz pamiątkami. W pałacu natomiast można było zobaczyć kompozycje kwiatowe biorące udział w konkursie.

Popołudniowy blok imprezy rozpoczął się od występów dzieci i młodzieży. O godz. 18 na scenie zaprezentował się Radosław Tarach z zespołem. Następnym punktem programu był Otwarte Mistrzostwa w Siłowaniu Na Rękę. W kategorii do 80 kg zwyciężył Jacek Stecyk przed ks. Krzysztofem Faronem i Tymoteuszem Stypułą. W kategorii +80 triumfował Łukasz Bogusz, drugi był Wiesław Jabłoński, a trzeci Alan Głowacki. Gwiazdą wieczoru był discopolowy zespół Defis. Od godz. 21.30 trwał festyn przy zespole muzycznym.

mwinnik / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA