Express-Miejski.pl

Orzeł z Lechią o finał pucharu

Orzeł Ząbkowice Śląskie przed sezonem 2017/2018 fot.: mp

Piłkarze ząbkowickiego Orła wracają do gier o stawkę. W środę, 14 marca o godz. 15 w Ząbkowicach Śląskich biało-niebiescy zmierzą się z Lechią Dzierżoniów.

Pojedynek odbędzie się w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych. Podopieczni Tomasza Masłowskiego do 1/2 finału rozgrywek awansowali eliminując kolejno Ślężę Ciepłowody, Orła Lubawkę i Unię Bardo. Lechia po drodze musiała pokonać Piławiankę Piława Górna, Skałki Stolec i Nysę Kłodzko.

W drugim półfinale, który został rozegrany w miniony weekend, Polonia-Stal Świdnica pokonała 2:0 Górnik Wałbrzych i jest pierwszym finalistą. Drugiego wyłoni środowa batalia przy ul. Kusocińskiego.

Wstęp wolny.

W przyszły weekend biało-niebiescy rozpoczną też zmagania w czwartej lidze. W pierwszym meczu rundy rewanżowej zagrają w Wałbrzychu ze spadkowiczem z trzeciej ligi - Górnikiem. Przełożony został natomiast inauguracyjny mecz innego czwartoligowca z powiatu ząbkowickiego - Unii Bardo. Ze względu na zły stan murawy w Bardzie, podopieczni Tomasza Zielińskiego z Nysą Kłodzko zagrają 1 maja, a rozgrywki rundy wiosennej rozpoczną od drugiej kolejki, w której zmierzą się z Wiwą Goszcz.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA