Express-Miejski.pl

„Nie mijaj życie me…” - koncert z okazji Dnia Kobiet w Ciepłowodach

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Ciepłowodach fot.: UG Ciepłowody

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Dzień Kobiet staje się okazją do spotkań przy kawie, poetyckich wieczorków czy kameralnych koncertów. Tak też było w tym roku w gminie Ciepłowody.

Impreza odbyła się w sobotni wieczór w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Ciepłowodach. Uroczystość rozpoczął Łukasz Białkowski - wójt gminy – życząc zebranym paniom wszystkiego, co najlepsze. Następnie wraz z Grzegorzem Bielecki - sołtysem Ciepłowód, obdarował je kwiatami.

Na scenie tego wieczora pojawiła się Magdalena Marcinkowska – Łamacz wraz z zespołem, która przygotowała na tę okazję koncert największych przebojów Ireny Jarockiej, zatytułowany „Nie mijaj życie me…”.

Artystka przybliżyła także biografię Ireny Jarockiej, która dla wielu osób była ikoną i pierwszą damą polskiej piosenki. Zespół przypomniał takie przeboje jak „Motylem jestem”, „Odpływają kawiarenki”, „Wymyśliłam Cię”. Każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami, a w refrenach słychać było „chórki” w wykonaniu pań zgromadzonych na widowni. Na zakończenie nie obyło się bez bisów i słów uznania.

mwinnik / em24.pl na podst. inf. UG Ciepłowody

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA