Express-Miejski.pl

Uzbrajają Społeczne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Bardzie. Kolejna umowa podpisana

Burmistrz Krzysztof Żegański po podpisaniu umowy z Romanem Rawiakiem - prezesem firmy JAMP fot.: UM Bardo

6 marca burmistrz Krzysztof Żegański podpisał umowę na wykonanie przyłącza energetycznego dla potrzeb powstającego Społecznego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Umowa opiewa na kwotę blisko 260 tys. zł i została zawarta z firmą JAMP z siedzibą we Wrocławiu. W ramach zadania utworzona zostanie stacja transformatorowa. To kolejny etap uzbrajania tego terenu. Na początku lutego wybrano wykonawców do budowy parkingu wraz z oświetleniem oraz uzbrojenia terenu w sieć kanalizacyjną i wodociągową. 

Zadanie związane z utworzeniem przyłącza energetycznego ma zakończyć się w połowie lipca. 

Społeczne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, mające zostać utworzone na terenach inwestycyjnych za byłym domem dziecka ma w przyszłości stać się idealnym miejscem dla potencjalnych inwestorów i dać nowe miejsca pracy. Na uzbrojenie terenu gmina Bardo pozyskała 85 proc. dofinansowanie w kwocie ponad 2.3 mln ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

ms. / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Uzbrajają Społeczne Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Bardzie. Kolejna umowa podpisana

  2018-03-10 10:11:33

  gość: ~mieszkaniec

  Aby tylko łapać unijne dotacje , na byle co, brać kolejne kredyty i zadłużać. Sama nazwa jest chora i komu to ma służyć? Przecież tu żadnego bezrobocia nie ma ,każdy kto co chce pracować ma pracę. Znowu będziemy w czołówce brania dotacji co jest proste przy takiej liczbie mieszkańców.

 • 2018-03-10 19:28:09

  gość: ~miejscowy

  Ty mieszkaniec uciekaj z naszego forum bo ty gnida jestes.Nasza władza wie co robi,popatrz wokoło.

 • 2018-03-11 19:24:48

  gość: ~zet

  @~miejscowy
  a co ty jakiś higienista czy inny dermatolog wszędzie gnidy widzisz ? wez sie otrzep z g..wna bo cuchniesz jak skunks

 • 2018-03-12 06:47:08

  gość: ~Gość

  Wszystkie gminy dookoła bronią się przed inkubatorem przedsiębiorczości, a Bardo bieże dotacje w myśl zasady że trzeba łykać wszystko na co unia daje dotacje. Tylko w Bardzie na co komu potrzebne takie ustrojstwo. Powstanie budynek dla duchów.

 • 2018-03-12 08:55:45

  gość: ~menda

  ostatnio dodany post

  @~Gość
  przeciez wiekszosc rozumnych i kumatych dobrze wie że tu nie chodzi o żaden inkubator przedsiebiorczoSci , bo niby co na tym zadupiu miano by produkowac albo swiadczyc jakie usługi ?

REKLAMA