Express-Miejski.pl

Bal studniówkowy uczniów z ZSP Ziębice

Bal studniówkowy uczniów ziębickiego „Ceglaka" fot.: ZSP Ziębice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

3 lutego w restauracji Gospodarstwa Agroturystycznego „Nad Stawami” w Karnkowie odbył się bal studnikówkowy klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ziębicach.

Po wielu miesiącach oczekiwań i wielu tygodniach przygotowań swój pierwszy wielki bal rozpoczęło blisko 90 maturzystów, którzy zgodnie z tradycją wykonali starannie przygotowaną pieśń „Gaudeamus”. Chóralne wykonanie utworu było możliwe dzięki ogromnej pomocy i opiece artystycznej nauczycieli ZSP - Marioli Siembidy oraz Dariusza Marzewskiego.

Część oficjalną prowadzili uczniowie reprezentujący klasy maturalne: Agata Dykas - uczennica klasy 3LOa, Angelika Makowiecka z 3LOb, Paulina Filozof z klasy 4 technikum fryzjerskiego, Małgorzata Mirończuk-Ossowska – reprezentująca technikum gastronomiczne, Karol Jabłoński z technikum informatycznego oraz Kamil Dybikowski z klasy 4 technikum mechanicznego. Reprezentanci klas rozpoczęli od powitania pani dyrektor szkoły - Joanny Smętkiewicz, grona pedagogicznego, gości, rodziców oraz tegorocznych maturzystów. Studniówkę swoją obecnością zaszczycili też goście: Roman Fester wraz z małżonką oraz wicestarosta Mariusz Szpilarewicz.

Kolejnym punktem wieczoru była wypowiedź dyrektor Joanny Smętkiewicz, która skierowała do młodzieży wiele serdecznych słów, przypomniała o czekającym ich wielkim wydarzeniu w życiu, jakim jest egzamin dojrzałości i zachęciła jednocześnie do szampańskiej zabawy. Był także czas na podziękowania dla dyrekcji, grona pedagogicznego, wychowawców i rodziców. W części oficjalnej odtańczono jeszcze poloneza, a nastepnie przyszedł czas zabawy, do której zachęcały skoczne rytmy zespołu Joker. Młodzieńcze szaleństwo trwało do białego rana.

ms. / em24.pl

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Bal studniówkowy uczniów z ZSP Ziębice

  2018-02-11 15:12:36

  gość: ~student

  Urzędnicy mają dobrze - na " krzywkę "

 • 2018-02-11 19:38:06

  gość: ~Ja

  Jak zawsze - oni średnio co trzeci dzień jedzą kolację "na mieście" :D

 • 2018-02-11 21:04:10

  gość: ~Wagarowicz

  No fakt ja trochę wagaruje ale Pan Mariusz w ceglaku to jest częściej niż ja...

 • 2018-02-12 19:03:35

  gość: ~maturzysta

  Widocznie był dobrym dyrektorem, skoro go tam tak często zapraszają, po co siać zamęt?

 • 2018-02-12 20:48:36

  gość: ~Absolwent Ceglaka

  @~maturzysta
  Zgadzam się. Pan Mariusz podniósł ceglaka z totalnego upadku po poprzednikach i w każdej sytuacji powinien być zapraszany i przyjmowany. Super dyrektor

 • 2018-02-13 08:47:02

  gość: ~ziębice

  Oby podniósł tez z ruiny to miasto, chociaż częściowo

 • 2018-02-13 10:50:08

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  @~ziębice
  Miejmy nadzieję że Pan Sz.bedzie kandydował. Potrzebny jest burmistrz który będzie potrafił dogadać się z ludźmi.

 • 2018-02-13 10:29:23

  gość: ~misio

  Kazdy kto pełni kierownicze stanowisko , za otrzymywaną dobrą pensję powinien dać z siebie jak najwięcej.Nikt łaski nie robi , czy jest się dobrym urzędnikiem, to jest obowiązek.Szczególnie duże zasługi dla
  " Ceglaka" żona starosty.

REKLAMA