Express-Miejski.pl

Noworoczne spotkanie w Kamieńcu Ząbkowickim. Były podziękowania, życzenia i plany

Noworoczne spotkanie w Kamieńcu Ząbkowickim fot.: UG Kamieniec Ząbkowicki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

20 stycznia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim odbyło się noworoczne spotkanie mieszkańców gminy.

W wydarzeniu wzięło udział niemal trzystu mieszkańców, którzy podsumowali miniony rok i złożyli sobie noworoczne życzenia. Głos zabrał też wójt Marcin Czerniec, dziękując reprezentantom różnych środowisk za zaangażowanie i inicjatywy służące dobremu funkcjonowaniu kamienieckiego samorządu. Podkreślił przy tym osobistą wdzięczność za wszelkie sugestie, gesty współpracy i codzienną żmudną pracę, jaką tworzy się bogactwo społeczne i gospodarcze małej ojczyzny. Zapewnił, że samorząd gminny będzie dążyć do tego, by skuteczniej wychodzić naprzeciw potrzebom mieszkańców i oczekiwaniom osób przybywających do Kamieńca Ząbkowickiego i związanych z nim miejscowości. Wójt, także w swoim końcowym wystąpieniu, wyraził nadzieję, że kooperacja radnych, przedsiębiorców, pracowników oświaty, pomocy społecznej, ludzi kultury i sportu, seniorów i młodzieży, sprzyjać będzie w rozpoczętym 2018 roku kolejnym potrzebnym przedsięwzięciom.

Życzenia i podziękowania za pracę na rzecz wspólnoty lokalnej złożył na ręce wójta gminy ks. proboszcz Wojciech Jasiński. Wszystkim mieszkańcom gminy duszpasterz życzył, aby trwali w dobru i każdego dnia odnajdowali drogi ku budowaniu wspólnej z innymi ludźmi rzeczywistości materialnej i duchowej. Słowa wdzięczności za dobrą współpracę wypowiedzieli także sołtysi gminy, w imieniu której głos zabrała Bogumiła Tokarz. Stwierdziła m.in., że rzeczowa, codzienna i systematyczna praca, wymiana informacji oraz opinii dobrze służy rozwiązywaniu problemów mieszkańców i wyraziła nadzieję, że ten dobry klimat będzie nadal podtrzymywany.

Spotkanie noworoczne, zorganizowane po raz pierwszy w gminie Kamieniec Ząbkowicki, poza oficjalnymi akcentami, było także wypełnione bogatym i różnorodnym programem artystycznym. Nie zabrakło kolęd w wykonaniu uczennic kamienieckiej szkoły podstawowej nr 1 i pokazów tańca towarzyskiego zademonstrowanych przez młodzież. Był też wątek rozrywkowy w wykonaniu trzech wokalistek z Krakowa, które swoim barwnym i energetycznym repertuarem doskonale zabawiały wszystkich uczestników wieczoru. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem i tańcami, do czego zachęcał zespół muzyczny.

Na koniec spotkania goście otrzymali upominki w postaci kubeczków z widokiem na pałac Marianny Orańskiej i słodkimi piernikami w kształcie serca.

ms. / em24.pl

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Noworoczne spotkanie w Kamieńcu Ząbkowickim. Były podziękowania, życzenia i plany

  2018-01-24 17:50:44

  gość: ~mieszkaniec

  nowa zabawa pana wójta zbieramy pokemony nowa kolekcja zdjęcia 92-99 i as z rękawa fotka 102 wasz wielbiciel

 • 2018-01-24 22:34:18

  gość: ~Autor

  Tak powstają KASTY ludzi wybranych kto do moźe przystąpić decyduje grupa posiadająca zaproszenia in blanco , nigdy nie zaproszą tych którzy potrafią racjonalnie myśleć i mają inne zdanie ceniąc dobro wspólne ponad prywatne .

 • 2018-01-24 22:39:38

  gość: ~Lion

  Ta impreza zorganizowana przez wójta za pieniądze podatnika dla swojego elektoratu i to nie wszyscy byli zaproszeni tylko wybrani, bo biedota nie jest godna zasiąść z wójtem radnymi przy jednym stole przyniosła odwrotny skutek do zamierzonego .

  Większość mieszkańców poczuło się dotkniętym obrażonym znieważonym przez wójta i radnych i w tegorocznych wyborach na pewno na nich nie będą głosować .

  ‘’ Nie ten jest egoistą, kto od ludzi stroni Ale ten, kto za bliźnim, jak za łupem goni. ‘’

 • 2018-02-03 07:08:32

  gość: ~Milo

  ostatnio dodany post

  @~Lion
  Biedni ludzie za obiad i kanapki dają się przekupić

 • 2018-01-25 06:09:24

  gość: ~ABC

  Właśnie też chciałem dopytać czy był jakiś " klucz" wg którego byli zapraszani owi goście. Przyznam się że nie widziałem żadnego plakatu, informacji że coś takiego ma się odbyć.

 • 2018-01-25 09:04:02

  gość: ~Ewi

  Klucz był prosty , na terenie kaźdego sołectwa jest dwóch trzech fanatyków wójta i to oni posiadali zaproszenia podpisane przez wójta a tych którzy powinni je otrzymać decydowali oni uważając że wybiorą tych którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i łatwo bedzie ich przekonać do swoich racji.
  Źeby się nie pomylili .

 • 2018-01-25 09:44:58

  gość: ~RADNY

  Ta impreza była arogancja władzy świadczy o jej zbliżającym się końcu.

  Można zauważyć sztuczce uśmiechy rozpaczliwe śpiewy wycie, skończą się kanapki a prokurator komornik zapuka do drzwi.

REKLAMA