Express-Miejski.pl

18-letnia bardzianka obroniła tytuł mistrzyni Polski

Martyna Zelek - 18-letnia bardzianka obroniła tytuł mistrzyni Polski federacji WKSF w kickboxingu fot.: Herakles Fight Club Kłodzko

Martyna Zelek trenująca w klubie Herakles Fight Club Kłodzko obroniła wywalczony przed rokiem tytuł mistrzyni Polski federacji WKSF w kickboxingu.

Zawody odbywały się 13 stycznia w Mińsku Mazowieckim w ramach VI Otwartych Mistrzostw Polski Sztuk Walk federacji WKSF. Bardzianka broniła tytułu mistrzowskiego w kategorii light kick seniorek +60 kg.

Walki trwały 90 sekund i polegały na zadaniu jak największej ilości ciosów od uda w górę z ograniczoną siłą. Nad przebiegiem walk czuwają sędziowie oceniający, która z zawodniczek wykazuje większą aktywność na macie. Bardzianka w dwóch walkach okazała się zdecydowanie lepsza od swoich przeciwniczek i wywalczyła złoty medal.

18-latka w kłodzkim klubie należącym do Polskiej Federacji Kickboxingu trenuje od 7 lat. Jest też reprezentantką kadry narodowej PFKB. Do zawodów przygotowuje się pod okiem Tomasza Olszewskiego, założyciela kłodzkiego klubu i jednocześnie trenera kadry.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA