Express-Miejski.pl

Już dziś kolejne starcie urzędników. Do walki włącza się również sztab WOŚP i przyjaciele

Dziś kolejne starcie. Gminni urzędnicy kontra pracownicy powiatu fot.: em24.pl

Zgodnie z trwającym od kilku lat zwyczajem, w przedświątecznym okresie odbywa się cykl imprez integracyjnych. Jedną z nich jest mecz piłki nożnej pomiędzy urzędnikami.

Dziś o godz. 18 po raz kolejny naprzeciw siebie staną urzędnicy reprezentujący ząbkowicki urząd miasta, a także pracownicy starostwa powiatowego. Na boisku nie zabraknie rownież włodarzy powiatu i gminy w osobach Romana Festera i Marcina Orzeszka, którzy będą pełnili funkcję kapitanów obu drużyn.

Przed dwoma laty triumfowali zawodnicy ze starostwa powiatowego, pokonując gminę 8:4.  Rok temu ze zwycięstwa 4:3 cieszyli się gminni urzędnicy. Kto tym razem wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Początek meczu już o godz. 18 w ząbkowickiej hali Słonecznej.

W tym roku urzędników czekają do rozegrania dwa mecze. Oprócz corocznego meczu powiat-gmina do rywalizacji przystępuje również ząbkowicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Drużyna, której kapitanem jest szef sztabu Piotr Warzocha stworzą wolonatariusze oraz przyjaciele sztabu. Ich rywalem będzie najpierw zespół stworzony z gminnych urzędników, a następnie z powiatowych. Dla najlepszego zespołu czeka tradycyjnie puchar przechodni, który aktualnie znajduje się w „gminnych rękach”.

W imieniu organizatorów zapraszamy do kibicowania!

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA