Express-Miejski.pl

Rodzinne Zawody Wędkarskie na pożegnanie wakacji

27 sierpnia na zbiorniku Topola odbędą się wędkarskie zawody rodzinne na zakończenie wakacji fot.: mat. prasowe

27 sierpnia na Zbiorniku Topola odbędą się zawody wędkarskie dla całych rodzin. Nie zabraknie dobrej zabawy, a forma zawodów ma charakter rekreacyjny.

- Do udziału w imprezie zapraszamy całe rodziny - dzieci, rodziców, babcie, dziadków, ciocie, wujków. Nie pobieramy opłat startowych i nie wymagamy kart wędkarskich od wszystkich uczestników pikniku – zachęca Daniel Ciepierski, prezes koła PZW Ząbkowice Śląskie. - Wystarczy, że jedna osoba z rodziny będzie członkiem naszego koła, a pozostali bez względu na wiek mogą łowić na danym stanowisku - dopowiada Ciepierski.

Podczas zawodów będą rozdawane koszulki z hasłem „Łączy nas pasja do wędkowania” dla członków koła oraz dla wszystkich dzieci. Do wygrania będzie również wiele nagród rzeczowych, a dla uczestników nie zabraknie posiłku w postaci kiełbaski z grilla.

W tym roku organizatorzy zmienili nieco formułę zawodów. - Chcąc zachęcić całe rodziny do udziału w programie wymyśliliśmy, że o wyniku końcowym rodziny zadecyduje łączna waga złowionych ryb. Szansa na zwycięstwo więc wzrasta wraz ze wzrostem ilości łowiących – komentuje organizator.

Zapisy na zawody przyjmowane są do 24 sierpnia. Może je dokonać u Marcina Rembiasza poprzez telefon lub wiadomość sms, podając nazwę rodziny, ilość uczestników oraz imię i nazwisko kapitana zespołu.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA