Express-Miejski.pl

50 lat razem - Złote Gody w Złotym Stoku [FOTO]

Złote Gody w Złotym Stoku fot.: UM Złoty Stok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

9 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Złotym Stoku odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tym roku wyróżnienie otrzymało sześć par.

Za długoletnie pożycie małżeńskie medale nadane przez Andrzeja Dudę, prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymali: Adela i Kazimierz Boski, Janina i Jan Dawiec, Adela i Czesław Jamróz, Władysława i Wojciech Jeluków, Elżbieta i Zygmunt Krupa oraz Albina i Ada Sułkowicz.

Słowa uznania pod adresem jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, piękny przykład dla młodego pokolenia oraz aktu dekoracji dokonała Grazyna Orczyk, burmistrz Złotego Stoku wraz z Waldemarem Wieją, przewodniczącym Rady Miejskiej i Dorotą Smereczyńską, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

- Uświadamiamy sobie dzisiaj wszyscy, jaką moc ma miłość i przywiązanie do drugiego człowieka. W dzisiejszym zaganianym świecie, gdzie wartości takie jak lojalność, zgoda, kompromis, romantyzm są wielu współczesnym młodym ludziom obce, Wy stanowicie swoiste świadectwo na to, że miłość wszystko zwycięży. Za to właśnie składamy gratulacje i podziękowania, życząc wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia i jeszcze wielu, wielu jubileuszy – mówiła do jubilatów Grażyna Orczyk.

Dla jubilatów swój występ zaprezentowała Weronika Krzysztofczyk, młoda i utalentowana mieszkanka Złotego Stoku, przy akompaniamencie kapelmistrza Łukasza Przepióry. Po części oficjalnej były życzenia, kwiaty, tort oraz tradycyjna lampka szampana z odśpiewanym sto lat oraz pamiątkowe oprawione zdjęcie, które otrzymali jubilaci.

UM Złoty Stok

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA