Express-Miejski.pl

Krzywa Wieża z Ząbkowic Śląskich w Minieurolandzie. Odwiedź park miniatur po promocyjnej cenie!

Makieta ząbkowickiej Krzywej Wieży w Minieurolandzie fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

4 sierpnia w kłodzkim Minieurolandzie zaprezentowano makietę Krzywej Wieży z Ząbkowic Śląskich. Z tej okazji właściciele parku miniatur przygotowali ciekawy rabat.

Przez okres dwóch tygodni, od 7 do 20 sierpnia na hasło „Krzywa Wieża” wszyscy mieszkańcy gminy Ząbkowice Śląskie będą mogli kupić bilety wstępu do Minieurolandu z rabatem 34 proc. Rabat wynosi dokładnie tyle, ile wysokości ma Krzywa Wieża.

Miniatura słynnej ząbkowickiej budowli została zbudowana na zlecenie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. Pierwsze prace rozpoczęły się już w marcu, aby jeszcze w czasie wakacji makieta mogła pojawić się w parku. Podczas jej oficjalnej prezentacji uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Ewa Figzał - wiceburmistrz Ząbkowic Śląskich oraz Jarosław Ptaszkiewicz - właściciel Minieurolandu.

Park Miniatur Minieuroland to rozciągający się na powierzchni 20 tys. m2 malowniczo położony obiekt liczący kilkadziesiąt miniatur wzorowanych na słynnych budowlach z całego świata, a zwłaszcza Europy i Dolnego Śląska, w tym Kłodzka i okolic. Jego oficjalnego otwarcia dokonano w lipcu 2015 roku.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA