Express-Miejski.pl

Znamy dokładny plan 19. Weekendu z Frankesteinem. Sprawdź, kiedy i o której godzinie zagrają gwiazdy

24-26 sierpnia - Weekend z Frankensteinem w Ząbkowicach Śląskich fot.: em24.pl

Kobranocka i ClosterKeller pojawią się na scenie w piątek, natomiast B.R.O, Tede i Big&Cyc w sobotę. 19. Weekend z Frankensteinem odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia.

Oprócz wieczornych koncertów na ząbkowiczan i gości czeka szereg innych atrakcji. Dla miłośników kina grozy w czwartek zostaną wyświetlone dwa filmy na dziedzińcu zamku - „Halloween” i „Sierociniec”. W kolejnych dniach atrakcjami będą m.in.: wesołe miasteczko, nawiedzony dom, możliwość nocnego zwiedzania Krzywej Wieży i przejażdżka złotym pociągiem.

Organizatorzy nie zapominają także o atrakcjach dla najmłodszych. Będzie Mini Naukowiec, występy klauna, warsztaty magii i iluzji, zajęcia plastyczne oraz mini zoo. Wszyscy chętni będą mogli zwiedzić pięć wież znajdujących się na terenie Ząbkowic Śląskich i z niecodziennej perspektywy podziwiać miasto. Dla ciekawskich odbędą się także warsztaty magii i iluzji.

W sobotę o godz. 10 wystartuje czwarty bieg pn. „10 Ząbkowicka”, w której swój udział zadeklarowało już około 400 biegaczy.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA