Express-Miejski.pl

Samorządowcy bawili się w Bardzie na spływie pontonowym

VI Potworny Spływ Samorządowców fot.: UM Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

9 czerwca w Bardzie odbył się szósty spływ samorządowców. Urzędnicy w potwornych przebraniach ponotnami pokonali trasę z Ławicy do Barda rzeką Nysą Kłodzką.

Z zaproszenia władz bardzkiego magistratu skorzystali urzędnicy z Kłodzka, Ząbkowic Śląskich, Strzelina, Ziębic, Złotego Stoku oraz Piławy Górnej. W tym roku przewidziano nagrody, ale by odejść od konwencji, nie dla pierwszej ekipy, która zakończy spływ, ale dla najoryginalniejszej. Wygrało Kłodzko. Nagrodę fair play zdobyli urzędnicy z Ziębic za przechwycenie na trasie rozbitka z innego pontonu. Nagrodę za najciekawszy okrzyk zdobył Strzelin.

W promieniach słońca wszystkim załogom udało się szybko dotrzeć do Barda, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a wszyscy jednogłośnie deklarowali chęć uczestnictwa za rok.

ms. / em24.pl / UM Bardo

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Samorządowcy bawili się w Bardzie na spływie pontonowym

  2017-06-13 11:35:32

  gość: ~takitam

  "W promieniach słońca wszystkim załogom udało się szybko dotrzeć do Barda, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a wszyscy jednogłośnie deklarowali chęć uczestnictwa za rok."

  Czy ja tez mogę się pobawić za pieniądze podatnika i (par excellence) jednogłośnie zdeklarować chęć uczestnictwa za rok ?

 • 2017-06-13 12:50:20

  gość: ~odpowiedź

  @~takitam - jeśli jesteś samorządowcem - możesz. Ale muszę Cię zmartwić - samorządowcy płacili za siebie sami....

 • 2017-06-13 13:22:28

  gość: ~takitam

  ostatnio dodany post

  @~odpowiedź

  Cytat z pierwszego akapitu artykułu:
  "Z zaproszenia władz bardzkiego magistratu skorzystali urzędnicy ... "

  Czyli rozumiem, że bardzki magistrat zaprosił i urzędnicy tegoż magistratu zapłacili za organizację imprezy i w ogóle pokryli wszelkie koszta ze swojej prywatnej kieszeni ?

  No bo przecież powszechnie wiadomo, że od 6 lat w/w urzędnicy pałają szczególną miłością do spływów kajakowych z które sami płacą, prawda ?

  Jeśli odpowiedź na w/w pytanie będzie twierdząca, to po prostu nie rozumiem dlaczego organizuje to jakikolwiek urząd, a nie grupa urzędników jako prywatne osoby lubiące sobie spłynąć pontonem.

REKLAMA