Express-Miejski.pl

Kabaret Nowaki wystąpi w Ząbkowicach Śląskich

Kabaret Nowaki fot.: mat.pras.

23 kwietnia o godz. 16 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury wystąpi kabaret Nowaki. Są jeszcze dostępne bilety. Cena? 45 zł.

Nowaki to trójka zielonogórskich artystów, którzy założyli grupę w 2007 roku. Z okazji 10-lecia istnienia przedstawią ząbkowickiej widowni nowy program. W skład grupy wchodzą Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Pieróg.

Zaskakują niesamowita energią, chętnie wchodzą w integracje z publicznością i z ogromną łatwością poruszają się wśród tematów absurdalnych, społecznych czy obyczajowych. W czasach, gdy w kabarecie wciąż niewiele jest kobiet, Ada Borek staje się ogromnym, charyzmatycznym i nieprzyzwoicie zdolnym plusem. Nowaki potrafią odnaleźć wśród kilkutysięcznej publiczności ojca dziecka ciężarnej siostry, przeprowadzić lekcję tańca oraz doprowadzić do ślubu z udziałem zastępczego pana młodego.

Energiczna trójka poprzez kreatywną pracę przyciąga wielu fanów. Przez charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej rozbawią do łez niejedną osobę.

Bilety na kabaret są do nabycia w Ząbkowickim Ośrodku Kultury bądź w Internecie na stronie KupBilecik oraz Bilety na Kabarety.

mwinnik / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA