Express-Miejski.pl

Szachiści rywalizowali o puchar wójta. Znamy zwycięzców

Drugi turniej szachowy o puchar wójta gminy Stoszowice fot.: GOKSiR Stoszowice

11 marca w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Srebrnej Górze odbył się drugi Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Stoszowice.

W kategorii open zwycięzcą okazał się Radosław Szandurski z Ciepłowód, drugie miejsce zajął Henryk Szczepański z Ząbkowic Śląskich, a trzecie - Patrycja Fajt ze Srebrnej Góry. Wśród kobiet najlepsza była Natalia Czyżewska ze Srebrnej Góry. Za nią uplasowała się Oliwia Wijaszka z Rudnicy, a trzecia lokata przypadła Hannie Rusnak z Ząbkowic Śląskich.

Wśród juniorów młodszych triumfował Tomasz Wijaszka z Rudnicy. Pucharem za drugie miejsce cieszył się Paweł Kolano ze Srebrnej Góry, a trzecie miejsce zajął Mikołaj Wronkowski z Budzowa. U juniorów starszych najwięcej punktów na swoim koncie zgromadził Karol Strojny ze Srebrnej Góry, drugą pozycję zajął Damian Polipniak także ze Srebrnej Góry, a najniższe miejsce na podium przypadło Mateuszowi Łacie z Ząbkowic Śląskich.

Najstarszym uczestnikiem turnieju był Henryk Sztaba, najmłodszą uczestniczką Dominika Fajt, natomiast namłodszym graczem Dominik Fajt. Cała trójka dodatkowo otrzymała puchary, które wręczał wójt stoszowickiej gminy Paweł Gancarz.

UG Stoszowice

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA