Express-Miejski.pl

Osobówka w rowie na krajowej ósemce [AKTUALIZACJA]

Osobówka w rowie przy zjeżdzie do Zwróconej fot.: mwinnik / Express-miejski.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Po godz. 14 na krajowej ósemce tuż przy zjeździe do miejscowości Zwrócona (gm. Ząbkowice Śląskie) kobieta kierująca Fordem Mondeo wjechała do rowu.

Strażacy otrzymali zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. - Wynikało z niego, iż jadąca samochodem osobowym kobieta zjechała do rowu i znajduje się w pojeździe. Po dotarciu na miejsce zdarzenia naszych zastępów kobieta opuściła już samochód, którym jechala i przebywała w aucie, które najechało na całe zdarzenie - informuje Jacek Gudz z ząbkowckiej straży pożarnej.

Podróżowała sama. - Została zabrana przez karetkę pogotowia ratunkowego do szpitala celem wykonania szczegółowych badań - dodaje strażak. 

Na drodze nie występowały większe utrudnienia w ruchu. Z ruchu wyłączony był jeden pas jezdni, dwa pozostałe były dostępne dla kierowców.

[AKTUALIZACJA]: Jak się okazuje, 55-letnia  mieszkanka gminy Ząbkowice Śląskie prowadząca pojazd była pijana. W szpitalu pobrano jej krew do badań by dokładnie sprawdzić w jakim stanie upojenia alkoholowego była podczas kierowania samochodem. - Z informacji świadków wynika, że kobieta ledwo zdołała wyjść z rozbitego samochodu. Pomagały jej inne osoby. Była w takim stanie upojenia alkoholowego, że mimo kilku prób nie była w stanie dmuchnąć w alkomat. W szpitalu trzykrotnie pobrano jej krew do badań, a jego wynik będzie znany do 14 dni - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji. Kobieta poza drobnymi stłuczeniami, nie doznała żadnych obrażeń.

sm. / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA