Express-Miejski.pl

Zostawił tablet w skarbówce. Zanim się zorientował sprzętu już nie było [raport policji]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W Kamieńcu Ząbkowickim doszło do kradzieży roweru. W Ząbkowicach Śląskich ieznany sprawca wykorzystał gapiostwo wrocławianina i skradł mu tableta. Wpadł też włamywacz.

13 marca w Kamieńcu Ząbkowickim 22-latka bez stałego miejsca pobytu dopuściła się kradzieży roweru. Szybko została namierzona przez mundurowych, a rower zwrócono właścicielowi.

14 marca po godz. 14 na komendę policji zgłosił się mieszkaniec Wrocławia, który podczas załatwiania sprawy w urzędzie skarbowym zostawił tablet. Po tym, gdy wrocławianin zorientował się o braku sprzętu i odwiedził skarbówkę okazało się, że sprzętu nie ma. - Najprawdopodobniej nieznana osoba, wykorzystując fakt pozostawienia tableta po prostu go sobie przywłaszczyła - tłumaczy Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Tego samego dnia około godz. 15.30 policjanci zatrzymali 30-latka spoza województwa dolnośląskiego, który w nocy z 14 na 15 lutego dokonał włamania do budynku w Targowicy (gm. Ciepłowody). - Mężczyzna skradł z obiektu elektronarzędzia, elementy do sztangi i części samochodowe na szkodę mieszkańca ciepłowodzkiej gminy. Został zatrzymany w Ząbkowicach Śląskich - relacjonuje policjantka.

sm. // Express-Miejski.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zostawił tablet w skarbówce. Zanim się zorientował sprzętu już nie było [raport policji]

  2017-03-15 11:50:45

  sm. // Express-Miejski.pl

  W Kamieńcu Ząbkowickim doszło do kradzieży roweru. W Ząbkowicach Śląskich ieznany sprawca wykorzystał gapiostwo wrocławianina i skradł mu tableta. Wpadł też włamywacz.

 • 2017-03-16 20:06:12

  gość: ~Kariu

  Kamieniecka Policja po zmianie komendanta coraz bardziej sprawniej działa przydały by się im skuteczniejsze narzędzia pracy jak monitoring w całej gminie, dlaczego wójt i radni na ten cel nie dadzą pieniędzy na pewno mają wiele na sumieniu a przed monitoringiem nie da się uciec nawet władzy .
  Monitoring to same plusy uczciwi mieszkańcy nie mają się, czego obawiać, lecz monitoringu obawiają się złodzieje i władza Np., o której wójt przyjeżdża z pracy, jacy biznesmeni radni itp. odwiedzają do w pracy w domu jest osobą publiczną i jeździ naszym autem za nasze pieniądze gdzie i po co?.
  A tak kamery wszystko nagrywają Policjant dyżurny widząc na monitorze zagrożenie łamanie prawa wysyła patrol.

  Wójt i radni na ten cel nie dadzą pieniędzy dali na rehabilitację żeby sobie j..a masować za nasze pieniądze .

 • 2017-03-16 23:01:04

  gość: ~Lion

  Radny Pan Mateusz Gnaczy – ja mam jedno pytanie tylko ilu policjantów, na co dzień pełni służbę w kamienieckim Komisariacie ilu jest ogólnie zatrudnionych i ilu brakuje do wypełnienia ewentualnych wakatów.

  Komendant Komisariatu Policji w Kamieńcu Ząbkowickim Pan Armand Koczoń – generalnie wakatów wszystkich jest 19 plus Komendant, czyli można powiedzieć 20 policjantów. No i braki kadrowe no powiem są piekielne w tej chwili cztery, pięć wakatów można powiedzieć jest, co prawda obsadzonych aczkolwiek nie biorą udziału w czynnej służbie gdyż jeden policjant jest zawieszony w czynnościach i to już dosyć długo. Czterech jest dopiero, co przyjętych, z czego 3 na szkołach tych taki podstawowych kursach natomiast 4 dopiero został przyjęty teraz 22 lutego jest na razie w Ząbkowicach przygotowywany na kurs podstawowy. Także z takich prostych wyliczeń to jest 19 minus 5 to jest, 14 z czego jeszcze jeden jest na szkoleniu długotrwałym specjalistycznym oficerskim od września, jeden policjant jest na długotrwałym zwolnieniu lekarskim od listopada także już się robi, 12 więc zostało 12 policjantów, którzy są na bieżąco ………….. Pan zadał pytanie to odpowiadam tak jak rzeczywiście to wygląda. 12 policjantów to już można, że tak powiem mniej więcej odpowiedzieć, jakimi siłami, środami się dysponuje. Z czego wiem, że jak już wcześniej powiedziałem ………….. zdarza się ich 4 zdarza się, że jest ich 2. I tak to niestety wygląda na tą chwilę.

 • 2017-03-17 13:08:44

  gość: ~Mieszkaniec

  To ty chcesz wójta pilnować czy złodzieji łapać ?

 • 2017-03-18 15:14:10

  gość: ~us

  Dlaczego taka instytucja jak Urzad Skarbowy nie ma monitoringu ? :)Mi tez tam ktos sobie przywłaszczył moja saszetke,albo ten co kradnie wie ze nie ma kamer,:)

 • 2017-03-21 16:34:28

  gość: ~CC

  ostatnio dodany post

  Bo urząd skarbowy jest tylko po to żeby kroić pieniążki z Ciebie, a monitoring to dodatkowy wydatek =)

REKLAMA