Express-Miejski.pl

Gminna Akademia z okazji Dnia Kobiet w Ziębicach

Gminna Akademia z okazji Dnia Kobiet fot.: UM Ziębice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

8 marca o godz. 11 w Ziębickim Centrum Kultury odbyla się Gminna Akademia z okazji Święta Kobiet. Na scenie wystąpiły przedszkolaki z Henrykowa.

Pani Marta Peglau - Dyrektor Przedszkola w Henrykowie z oddziałem w Krzelkowie, przywitała przybyłych gości, a zwłaszcza znajdujące się na sali kobiety, przypomniała o wyjątkowej roli pań w życiu każdego człowieka, po czym złożyła serdeczne życzenia obecnym na sali przedstawicielkom płci pięknej.

Po uroczystym przywitaniu odbyła się część artystyczna, podczas której przedszkolaki zaprezentowały obraz kobiety oraz relacje damsko-męskie za pomocą wierszyków, piosenek i świetnej choreografii. Damską cześć publiczności urzekł zwłaszcza występ młodych dżentelmenów, którzy stylistyką przypominali mężczyzn z dawnych lat.

Po występie głos zabrał Andrzej Regner - dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu, który podziękował organizatorom i przedszkolakom za wspaniały występ, wręczając słodkie upominki. Następnie obecne na sali kobiety otrzymały życzenia płynące z ust Tomasza Bafii - zastępcy burmistrza Ziębic, który dodatkowo na ręce dyrektor przedszkola Marty Peglau wręczył bukiet kwiatów. Po przemówieniach każda z obecnych na sali kobiet otrzymała kwiatka z rąk najmłodszych.

sm. / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA