Express-Miejski.pl

Dzień Sołtysa w gminie Bardo

Dzień sołtysa w gminie Bardo fot.: UM Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

11 marca w świetlicy wiejskiej w Przyłęku świętowali sołtysi i członkowie rad sołeckich gminy Bardo. To z okazji ich święta, które co roku przypada właśnie na ten dzień.

Sołtysi zbierają w sołectwach podatki, opłaty za wywóz śmieci i są łącznikiem mieszkańców wsi z gminą. Ich pracę i wkład w życie gminy podkreślał burmistrz Krzysztof Żegański. - Wasza praca jest niezwykle ważna i cenna dla mieszkańców. Często to Wy jesteście przekaźnikiem pomiędzy mieszkańcami a urzędem i burmistrzem. Dziś za to wszystko wam dziękuję - mówił włodarz gminy Bardo.

Sołtysi otrzymali pamiątkowe dyplomy i małe upominki. W imieniu sołtysów głos zabrał sołtys Przyłęk Henryk Rożniatowski, który podziękował zarówno burmistrzowi, jak i pracownikom urzędu za dotychczasową owocną współpracę. Później przyszedł czas na wymianę doświadczeń i wspólne biesiadowanie.

sm. / Express-Miejski.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dzień Sołtysa w gminie Bardo

  2017-03-14 09:19:50

  sm. / Express-Miejski.pl

  11 marca w świetlicy wiejskiej w Przyłęku świętowali sołtysi i członkowie rad sołeckich gminy Bardo. To z okazji ich święta, które co roku przypada właśnie na ten dzień.

 • 2017-03-15 05:58:08

  gość: ~Dlaczego

  Nikt nie komentuje jest tak fajnie ? I żaden nie został sołtysem roku ? Ciekawe ilu by się ostało gdyby zabrać prowizję i inkaso ..może czas to sprawdzić...kto naprawdę chce coś na tych wioskach zdziałać. ...proste zrobić ranking w ilu projektach każda z wiosek startowała i wtedy nagradzać nie za "TRWANIE" i przyklaskiwanie..czekam na prezent z okacji dnia hutnika co..

 • 2017-03-18 21:27:15

  gość: ~a drzewa

  kto odpowie za "obcinkę" drzew w Bardzie ?

 • 2017-03-20 18:13:02

  gość: ~do Waldiego

  ostatnio dodany post

  @~a drzewa To scenografia do plenerowego spektaklu teatralnego pt."drzewa umierają stojąc "

REKLAMA