Express-Miejski.pl

ZLF: Topory z utrzymaniem w I lidze. W niedzielę pozostałe mecze barażowe

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Znamy już godziny spotkań barażowych. Najpierw odbędzie się mecz o pierwszą ligę, a później zmierzą się ze sobą ekipy walczące o przyszłoroczne prawo gry w drugiej lidze.

Dobiega końca tegoroczna edycja Ząbkowickiej Ligi Futsalu. Baraże, które odbędą się 12 marca, w niedzielę, będą ostatnim akcentem rozgrywek i zadecydują o tym, które ekipy otrzymają w przyszłej edycji prawo gry w pierwszej i drugiej lidze.

Jako pierwsi na parkiecie pojawią się zawodnicy Consultor Teamu i OSP Stolec (baraż o I ligę). Po nich zameldują się gracze Lutomierza i Zbylbruku Bobolice (baraż o II ligę), a ostatnim spotkaniem tegorocznej edycji ZLF będzie mecz pomiedzy Bulsonikami KZ a Transportem Arendarski (baraż o II ligę)

Znane jest już rozstrzygnięcie jednego meczu barażowego o pierwszą ligę pomiędzy Toporami a ekipą P&K Sajdersi. Ci drudzy wnioskowali o przełożenie meczu na wcześniejszy termin. Organizatorzy zdecydowali się pójść na rękę trzeciemu zespołowi drugiej ligi, jednak w ustalonym z obiema ekipami terminie Sajdersi nie stawili się na spotkanie. Decyzją organizatorów ekipa Toporów otrzymała walkowera i za rok ponownie zagra na pierwszoligowych parkietach.

Dokładna rozpiska z godzinami spotkań na niedzielne popołudnie (12 marca):

17:00 Consultor Team – OSP Stolec
17:50 Zbylbruk Bobolice – Lutomierz
18:40 Bulsoniki KZ – Transport Arendarski
19:30 Oficjalne zakończenie III ligi i dekoracja zwycięzców

sm. / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA