Express-Miejski.pl

Kolizja z udziałem trzech samochodów na krajowej ósemce

Kolizja na krajowej ósemce fot.: Em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

14 lutego około godz. 12 na krajowej ósemce między Braszowicami a Bardem doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych.

Zdarzenie miało miejsce około 100 metrów za skrętem do miejscowości Przyłęk jadąc od strony Barda. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Ze wstępnych informacji wynika, że osoba jadąca pojazdem audi od strony Barda w stronę Ząbkowic Śląskich gwałtownie zahamowała. W jej tył uderzył opel, a w opla wjechał jadący za nim mercedes. Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która przebadała wszystkie osoby jadące w trzech autach. Nikt nie wymagał hospitalizacji i wszyscy pozostali na miejscu zdarzenia.

Na miejscu działają strażacy-ochotnicy z Przyłęku oraz strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich. Były też dwa zastępy z OSP Bardo.

Em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kolizja z udziałem trzech samochodów na krajowej ósemce

  2017-02-14 12:52:27

  Em24.pl

  14 lutego około godz. 12 na krajowej ósemce między Braszowicami a Bardem doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych.

 • 2017-02-14 14:25:54

  gość: ~Kuba

  ostatnio dodany post

  Dopóki nie będzie przebudowy tej drogi to takie zdarzenia będą miały miejsce coraz częściej. Duda na spotkaniu w Ząbkowicach wspominał o budowie drogi ekspresowej z Wrocławia do granicy? Gdzie te obietnice?

REKLAMA