Express-Miejski.pl

Dachowanie na krajowej ósemce między Bardem a Dębowiną [AKTUALIZACJA]

Dachowanie na krajowej ósemce fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

13 lutego tuż przed godz. 7 na krajowej ósemce między Bardem a Dębowiną doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem dachowała Skoda.

Pojazdem na wrocławskich numerach rejestracyjnych rzekomo podróżowały dwie osoby. Strażacy i policjanci na miejscu zdarzenia zastali tylko jedną z nich, która jak twierdziła była pasażerem, a kierujący uciekł do pobliskiego lasu. Domniemanemu pasażerowi strażacy udzielili pierwszej pomocy a po przybyciu na miejsce ratowników z pogotowia ratunkowego mężczyzna został przebadany i pozostał na miejscu akcji.

Pojazd jechał od Kłodzka w stronę Ząbkowic Śląskich. Panowanie nad pojazdem stracił już znacznie wcześniej, uderzył w przydrożną skarpę, uszkadzając przy tym słup telefoniczny, przewrócił się na dach i na dachu przemierzył kilkadziesiąt metrów zatrzymując się po drugiej stronie drogi.

Ruch na trasie odbywa się bez większych przeszkód. Dwa pasy ruchu są do dyspozycji kierowców.

Więcej informacji po uzyskaniu komunikatu z policji.

[AKTUALIZACJA, 9.30]: - Policjanci cały czas pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają sprawę. Są niejasności dotyczące tego, kto kierował pojazdem marki Skoda Superb. Na chwilę obecną nic więcej nie mogę powiedzieć - tłumaczy Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

[AKTUALIZACJA, 14 luty, godz. 14]:Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, a osoba kierująca pojazdem oddaliła się z miejsca zdarzenia i nie została ustalona - wyjaśnia oficer prasowa ząbkowickiej policji.

sm. / Express-Miejski.pl

7

Komentarze + skomentuj

REKLAMA