Express-Miejski.pl

W stoszowickim urzędzie poszukują osoby ds. budownictwa i zamówień publicznych

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Do 20 stycznia kandydaci mogą składać dokumenty na wolne stanowisko w Urzędzie Gminy w Stoszowicach. Poszukiwany jest tam osoba ds. budownictwa i zamówień publicznych.

W pierwszym konkursie ogłoszonym na to stanowisko tuż przed końcem ubiegłego roku nie wyłoniono nowego pracownika. Zgłoszony kandydat nie spełniał niezbędnych wymogów w ogłoszeniu o pracę - nie posiadał minimum rocznego stażu pracy na tym stanowisku. Co wymagane jest oprócz doświadczenia? Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek to budowlany bądź inżynieryjny (związany z budownictwem), znajomość kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustawy o samorządzie gminnym, prawa budowlanego, prawa o zamówieniach publicznych, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz kodeksu cywilnego. Wymagane jest również prawo jazdy kategorii B. Pełne ogłoszenie o konkursie znajduje się tutaj.

Dotychczas na tym stanowisku zatrudniona była Emilia Pawnuk, która jednak w grudniu wygrała konkurs na Prezesa Zarządu Spółki Twierdza Srebrna Góra i zmieniła miejsce pracy. 

sm. / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA