Express-Miejski.pl

Złoty Stok: Pożar budynku mieszkalnego

zdjęcie ilustracyjne fot.: Express-Miejski.pl

Dziś przed godziną 7 rano doszło do pożaru budynku przy ul. Kasprowicza w Złotym Stoku. Podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

- Ogień pojawił się w budynku typu bliźniak w części niezamieszkałej. Strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia szybko zagasili palące się pomieszczenie, wyrzucili z niego nadpalone elementy i przy użyciu odpowiedniego sprzętu sprawdzili cały budynek, włącznie z częścią zamieszkałą. Po przeprowadzonej analizie zakończono działania – mówi Mirosław Gomółka z ząbkowickiej straży pożarnej.

Na miejscu akcji pracowali strażacy z Ząbkowic Śląskich oraz Złotego Stoku i Mąkolna. Straty oszacowano na około 1000 zł.

Ponadto większość interwencji straży pożarnej w ostatnich dniach jest związana z pożarem nieużytków. Jest ciepło i słonecznie, więc mieszkańcy robią wiosenne porządki. Strażacy przypominają, że wypalanie traw jest zabronione. Osoba, która dopuszcza się tego przestępstwa, podlega karze grzywny lub aresztu.

rado.

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Złoty Stok: Pożar budynku mieszkalnego

  2014-02-25 13:35:22

  rado.

  Dziś przed godziną 7 rano doszło do pożaru budynku przy ul. Kasprowicza w Złotym Stoku. Podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

 • 2014-02-25 15:09:42

  gość: ~jaczek

  ostatnio dodany post

  (this post was banned by administrator)

REKLAMA