Express-Miejski.pl

Władze powiatu z wizytą u kardynała Henryka Gulbinowicza

Spotkanie okazało się również dobrym momentem na wręczenie kardynałowi obrazu z jego podobizną fot.: Starostwo Powiatowe

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Roman Fester wraz ze swoimi współpracownikami spotkał się w minioną niedzielę z kardynałem Henrykiem Gulbinowiczem.

Powiat ząbkowicki oprócz starosty reprezentowali: Józef Halarewicz - sekretarz powiatu ząbkowickiego oraz Irena Balikowska - dyrektorka Powiatowego Urzędu Pracy.

Jego Eminencja Arcybiskup Senior zaprosił przedstawicieli władz samorządowych, by porozmawiać na temat promocji Klasztoru Księgi Henrykowskiej, a także rozwoju samego Henrykowa pod względem turystycznym. Spotkanie okazało się również dobrym momentem na wręczenie kardynałowi obrazu z jego podobizną, upamiętniającego 90-letnią rocznicę urodzin, która miała miejsce rok temu.

Starostwo Powiatowe [s]

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Władze powiatu z wizytą u kardynała Henryka Gulbinowicza

  2014-02-14 11:26:55

  Starostwo Powiatowe [s]

  Roman Fester wraz ze swoimi współpracownikami spotkał się w minioną niedzielę z kardynałem Henrykiem Gulbinowiczem.

 • 2014-02-14 14:35:29

  gość: ~ziomek

  No napewno Ksiądz Kardynał bardzo się ucieszył-szczególnie jak zobaczył dyrektor Balikowską.Wszystko na pokaz przed wyborami-czego wcześniej tak się nie promowali? [ część wpisu została zablokowana ze względu na naruszenie dóbr osobistych ]

 • 2014-02-14 14:47:26

  gość: ~PO

  PO co takie spotkanie?
  PO wyborach ( niedługo) władza w POwiecie się zmieni.

 • 2014-02-14 15:18:57

  gość: ~ziomek

  Wysilili się,bo zawieźli Kardynałowi obrazek...
  Dlaczego Dziekan Mądry nie pojechał-chyba powinien z grzeczności.

 • 2014-02-14 19:00:45

  gość: ~Gość

  Fester niedługo będzie nosił kapliczkę na plecach, aby gdziekolwiek załapać się na stołek w starostwie narobił długów jest spalony władza raz dana nie trwa wiecznie już najwyższy czas koniec improwizacji i kompromitacji naszego powiatu panie Romanie

 • 2014-02-15 10:14:45

  gość: ~kronikarz

  Rada powiatu ząbkowickiego ustaliła na 2014 r deficyt budżetowy na blisko 2 mln zł, który zostanie sfinansowany ...kredytem.

 • 2014-02-15 13:48:51

  gość: ~franciszek papiez

  Kiedys sie jezdzilo do I sekretarza teraz do plebana-widac ze wybory za pasem ale PO to juz nic nie pomoze nawet blogoslawienstwo kardynala on jest w tym wieku ze mu jest obojetne komu kadzi............memento mori!!!!!!!!!!!!

 • 2014-02-15 19:42:18

  gość: ~Gość

  ostatnio dodany post

  Dla dobra Polski i Polaków nie trzeba oceniać ludzi za przynależność do danego ugrupowania, ale co sobą reprezentują, jakimi są fachowcami i jaką wiedzę posiadają, jaki mają własny program wyborczy i czy go zrealizują po dojściu do władzy .Nasz obecny starosta posiada bardzo skromną wiedze kłamie jak z nut przeprowadza niekorzystne operacje finansowe działające na niekorzyść powiatu, dlatego powiat pogrąża się w długach.Starosta podnosi prestiż własnego wizerunki częstym pozowaniem do zdjęć strzelając uśmieszki i chyba to najlepiej robi nic poza tym.

REKLAMA