Zieliński strzelił przepiękną bramkę dla Udinese [VIDEO]

Zieliński był jedną z najjaśniejszych postaci meczu z FK Baku

Zieliński był jedną z najjaśniejszych postaci meczu z FK Baku fot.: udinese.it

Piotr Zieliński nie przestaje zachwycać. Wychowanek Orła Ząbkowice Śląskie zdobył pięknego gola w meczu towarzyskim pomiędzy Udinese Calcio a FK Baku. Jego zespół przez długi okres czasu przegrywał 0:1, „Zielu” swoim golem w 79. minucie doprowadził do remisu i ustalił wynik spotkania.

Skrót video z bramką Piotra Zielińskiego (od 2.03):

Reprezentant Polski nie był jednak zadowolony z osiągniętego wyniku. Przyznał także, że jego celem na nowy sezon są jak najczęstsze występy. Teraz ząbkowiczanin pracuje nad poprawą kondycji i jak sam twierdzi, reszta powinna przyjść sama.

Zieliński na boisku w pojedynku z azerską drużyną wystąpił przez 90. minut i według włoskich mediów był wyróżniającym się graczem we włoskiej ekipie.