Express-Miejski.pl

Kandydaci do Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich Komitetu WW Marcina Orzeszka

Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Orzeszka prezentuje kandydatów do Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich w nadchodzących wyborach samorządowych, które odbędą się w połowie listopada.

[Materiał sfinansowany z KWW Marcina Orzeszka]

2014-09-29 14:14:09

Kandydaci na radnych

Kandydaci na radnych fot.: Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Orzeszka

Zdjęcie:
1 z 21

Następne
  • Kandydaci na radnych
  • <strong>Okręg nr 15 - Andrzej Dominik</strong> - Stolec<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Świetlica Wiejska, Stolec 93
  • <strong>Okręg nr 16 - Anna Rippel</strong> - Jaworek, Zwrócona<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Świetlica Wiejska, Zwrócona 20
  • <strong>Okręg nr 8 - Arkadiusz Wilczewski</strong> - Ząbkowice Śl. Asnyka, Osiedle XX- lecia 17-29, 34-39, 41-46<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Ośrodek Pomocy Społecznej, Osiedle XX-lecia 52
  • <strong>Okręg nr 9 - Bogdan Tkaczyński</strong> - Ząbkowice Śl. Matejki, Orkana nieparzyste 15-31, od 32 do końca, Osiedle XX- lecia 1-15, 30-33, 40, od 47 do końca, Zacisze, Żeromskiego<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Publiczne Przedszkole nr 4, Osiedle XX-lecia 53
  • <strong>Okręg nr 12 - Dariusz Gancarz</strong> - Ząbkowice Śl., B. Chrobrego, Cukrownicza, Kamieniecka, Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Parkowa, Partyzantów, Polna, Powstańców Warszawy 2-6, Spokojna, Staszica, Ziębicka nieparzyste 25-33, parzyste 34A-42<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Świetlica Wiejska, ul. Kamieniecka 35
  • <strong>Okręg nr 4 - Dorota Sierka</strong>  - Ząbkowice Śl., Armii Krajowej nieparzyste 3-7, od 10 do końca, Botwina, Ciasna od 17 do końca, Kłodzka, Krzywa, Szpitalna<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Krzywa 9
  • <strong>Okręg nr 20 - Irena Piotrowska</strong> - Rakowice, Siodłowice, Sulisławice, Szklary, Szklary Huta<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Świetlica Wiejska. Sulisławice 12
  • <strong>Okręg nr 17 - Jacek Górowski</strong> - Braszowice, Grochowiska, Pawłowice, Strąkowa<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Budynek Wielofunkcyjny, Braszowice 61A
  • <strong>Okręg nr 21- Janusz Labok</strong> - Bobolice, Sieroszów<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Świetlica Wiejska, Bobolice 23
  • <strong>Okręg nr 10 - Katarzyna Onyśków</strong> - Ząbkowice Śl. Astrowa, Bratkowa, Chabrowa, Daliowa, Działkowca, Dzwonkowa, Fiołkowa, Floksowa, Gożdzikowa, Jasna parzyste 2-38, Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Liliowa, Łubinowa, Makowa, Mieczykowa, Nagietkowa, Plac Różany, Rumiankowa, Stokrotkowa, Tulipanowa, Zielona, Ziębicka nieparzyste 37-43, od 44 do końca, Żwirki i Wigury<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Publiczne Przedszkole nr 5, ul. Ziębicka 34
  • <strong>Okręg nr 2 - Krzysztof Gnach</strong>  - Ząbkowice Śl., Grunwaldzka, Konopnickiej, Plac Jana Pawła II, Poprzeczna, Prusa, Reymonta, Ziębicka 1-24, parzyste 26-32<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Klub Seniora, ul. Ziębicka 30
  • <strong>Okręg nr 1 - Krzysztof Kubański</strong> - Ząbkowice Śl., ulice Kościuszki, Krótka, Rynek<br />
<strong>Lokal wyborczy:</strong> Publiczne Gimnazjum nr 2, pl. M. Skłodowskiej-Curie 1
  • <strong>Okręg nr 11- Krzysztof Materak</strong> - Ząbkowice Śl., Diamentowa, Jasna nieparzyste 1A-15, od 46 do końca, Jodłowa, Kusocińskiego, Modrzewiowa, Osiedle Letnie, Powstańców Warszawy od 8 do końca, Rubinowa, Świerkowa<br /><strong>Lokal wyborczy:</strong> Publiczne Gimnazjum nr 1, ul. Powstańców Warszawy 8b,c
  • <strong>Okręg nr 3 - Piotr Kupiec</strong>  - Ząbkowice Śl., Armii Krajowej 1-2, parzyste 4-8, Ciasna 1-7, Dolnośląska, Proletariatczyków, Św. Wojciecha<br /><strong>Lokal wyborczy:</strong> Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Rynek 24
  • <strong>Okręg nr 18- Piotr Rogowski</strong> - Olbrachcice Wielkie, Tarnów<br /><strong>Lokal wyborczy:</strong> Świetlica Wiejska, Tarnów 21
  • <strong>Okręg nr 7 - Piotr Warzocha</strong> - Ząbkowice Śl., Głowackiego, Orkana 1-14, parzyste 16-24, Strzelińska, Wrocławska nieparzyste 3-9, od 10 do końca<br /><strong><strong>Lokal wyborczy:</strong> Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Orkana 32
  • <strong>Okręg nr 6 - Ryszard Pawłowski</strong> - Ząbkowice Śl., 1 Maja od 9 do końca, Aleja Niepodległości, Handlowa, Kolejowa, Legnicka, Melioracyjna, Mickiewicza, Przemysłowa, Traugutta, Waryńskiego, Wrocławska 1,6<br /><strong>Lokal wyborczy:</strong> Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Wrocławska 17
  • <strong>Okręg nr 19 - Stanisław Płachytka</strong> - Brodziszów, Kluczowa, Koziniec<br /><strong>Lokal wyborczy:</strong> Świetlica Wiejska, Brodziszów 28
  • <strong>Okręg nr 14 - Stanisław Susz</strong> - Ząbkowice Śl., Bohaterów Getta parzyste 24-38, od 39 do końca, Jagiellonów, Jaracza, Kasztanowa, Kilińskiego, Ludowa, Modrzejewskiej, Okrężna, Piastowska, Plac Solskiego, Św. W. Pallotiego<br /><strong>Lokal wyborczy:</strong> Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Piastowska 1
  • <strong>Okręg nr 5 -   Witold Stolarczyk</strong> - Ząbkowice Śl., 1 Maja 2A-8F, Aliantów, Batalionów Chłopskich, Bonifratrów, Daleka 1-9, Długa, Młynarska, Na Skarpie, Plac Skłodowskiej- Curie, Sienkiewicza, Słowackiego, Strażacka<br /><strong>Lokal wyborczy:</strong> Centrum Terapeutyczne, ul. 1 Maja 15 c

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA