25 czerwca w Ziębickim Centrum Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach.
Uroczystość uświetniły występy artystyczne przygotowane przez uczniów, a młodsze klasy z dużą dawką humoru przygotowały plebiscyt w zabawnych kategoriach, przyznając absolwentom wyjątkowe i pamiątkowe tytuły.
Podczas wydarzenia szczególnie wyróżniono absolwentów, którzy swoją pracowitością, zaangażowaniem i osiągnięciami zapisali piękną kartę w historii szkoły:
W uroczystości uczestniczyli Mariusz Szpilarewicz - burmistrz Ziębic, Agata Sobków - przewodnicząca Rady Miejskiej w Ziębicach, Beata Pustułka - wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Ziębicach, Mariusz Jaźwiec - radny Rady Miejskiej w Ziębicach, Andrzej Regner - dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach, Wiktor Ochał - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ząbkowickiego oraz inni przedstawiciele samorządu i lokalnych instytucji.
Władze gminy pogratulowały wszystkim absolwentom ukończenia szkoły podstawowej i życzyły powodzenia, wielu sukcesów oraz odwagi w realizacji marzeń na kolejnych etapach edukacji.


Zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach fot.: UM Ziębice
zdjęcie 17 z 52
foto_private_policy
REKLAMA
REKLAMA