25 czerwca w sali widowiskowej Ziębickiego Centrum Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach.
Był to wyjątkowy dzień podsumowujący osiem lat nauki, pełen wzruszeń, podziękowań i gratulacji dla absolwentów. Podczas uroczystości wyróżniono uczniów, którzy dzięki swojej pracowitości, talentom i zaangażowaniu osiągnęli szczególne sukcesy.
Tytuł „Najlepszego Absolwenta” otrzymała Matylda Machula, która ukończyła szkołę ze średnią ocen 5,65.
Tytułem „Ucznia z Pasją” uhonorowano Milenę Ptak za rozwijanie zainteresowań i konsekwentne dążenie do samodoskonalenia.
Tytuł „Uczeń Roku” przyznano Nikoli Łazebnej.
Miano „Omnibusa” zdobyła Matylda Machula, odnosząc sukcesy w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.
Nagrodę za godne reprezentowanie szkoły w konkursach pozaszkolnych otrzymała Matylda Machula, za występy wokalne wyróżniono Maję Szkrabko, natomiast za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali: Milena Ptak, Wiktoria Malinowska, Zuzanna Celner, Nadia Jacak, Judyta Pawełek, Milena Piasecka oraz Zofia Sopuch.
W uroczystości uczestniczyli Mariusz Szpilarewicz - burmistrz Ziębic, Agata Sobków - przewodnicząca Rady Miejskiej w Ziębicach oraz radne: Beata Pustułka oraz Edyta Sopuch. Obecny był również Andrzej Regner - dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach, Wiktor Ochał - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ząbkowickiego oraz inni przedstawiciele samorządu i lokalnych instytucji.
Burmistrz Ziębic Mariusz Szpilarewicz wręczył wyróżnionym uczniom nagrody w postaci bonów do księgarni oraz pamiątkowych dyplomów. Dodatkowo jedna z wyróżnionych osób otrzymała statuetkę przedstawiającą Bramę Paczkowską.


Uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach fot.: UM Ziębice
zdjęcie 33 z 58
foto_private_policy
Uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach
2026-06-26 09:11:05
gość: ~Mig
Za moment wskoczą do aparatu. Na sceną patrz !!!
2026-06-26 09:43:42
gość: ~Benia
Kończyłam szkołę na początku lat sześćdziesiątych, nie było takich ceregieli i pokazujących uzębienie.
2026-06-26 11:46:34
gość: ~Kuba
@~Benia Oni szczerzą kły.
2026-06-26 13:45:18
gość: ~Julka
ostatnio dodany post
Cały rok szkolny musimy patrzyć na te glace, na różnych imprezach. Dalibyście sobie siana na koniec roku.
REKLAMA
REKLAMA