24 czerwca w Henrykowie odbyło się zakończenie roku przedszkolnego.
Uroczystość rozpoczęła się od zatańczonego przez przedszkolaki poloneza. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, wykonując piosenki, recytując wierszyki oraz prezentując przygotowane tańce. Nie zabrakło również wzruszających podziękowań skierowanych do nauczycieli i rodziców.
Na początku wydarzenia wszystkich gości powitała Marta Peglau - dyrektor przedszkola. Następnie głos zabrał Andrzej Regner - dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu, który życzył przyszłym uczniom powodzenia w szkole oraz bezpiecznych i pełnych radości wakacji.
Wśród zaproszonych gości obecni byli również radni rady miejskiej - Jan Przyszlakiewicz oraz Jolanta Bednarz. W imieniu burmistrza przekazali przedszkolakom serdeczne życzenia wielu sukcesów oraz pomyślności na nowym etapie edukacji. Radni wręczyli także dzieciom drobne upominki.
Na zakończenie uroczystości na rodziców i gości czekał słodki poczęstunek oraz wspólna integracja przy przygotowanych ciastach.


Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Henrykowie fot.: Gmina Ziębice
zdjęcie 44 z 50
foto_private_policy
REKLAMA
REKLAMA