Sobotnie popołudnie w Błotnicy upłynęło w atmosferze pełnej wspomnień, wzruszeń i serdecznych spotkań. Wszystko za sprawą wydarzenia „Spotkajmy się po latach”, które po raz kolejny zgromadziło obecnych i dawnych mieszkańców sołectwa oraz osoby związane z miejscowością.


Spotkanie po latach w Błotnicy. Wspomnienia, rozmowy i integracja mieszkańców fot.: UM Złoty Stok
zdjęcie 15 z 15
foto_private_policy
REKLAMA
REKLAMA