Klasa okręgowa: Zamek Kamieniec Ząbkowicki gromi outsidera ze Szczawna-Zdroju [foto]

Kolejne trzy punkty do swojego dorobku dorzucili piłkarze Zamku Kamieniec Ząbkowicki, którzy na własnym obiekcie 5:0 (1:0) pokonali MKS Szczawno-Zdrój. Klasyfikowani na ostatniej pozycji goście przez większą część meczu byli tylko tłem dla gospodarzy, choć do przerwy kilkukrotnie pojawili się pod bramką Sadowskiego i mieli swoje okazje by doprowadzić do remisu.

Zamek prowadzenie objął już w pierwszym kwadransie gry po golu Majewskiego z rzutu karnego. Do przerwy kibice więcej goli nie ujrzeli. Początkowo Zamek miał przewagę, ale z upływem czasu coraz śmielej poczynali sobie piłkarze ze Szczawna-Zdroju i mogli pokusić się o gola wyrównującego. Takowy jednak nie padł, a po przerwie gospodarze już całkiem zdominowali rywala, zdobywając kolejne gole. Drugiego gola z rzutu karnego dorzucił Majewski, a do siatki przyjezdnych trafiali też Zalewski, który wykorzystał dobre dogranie od Sienkiewicza, a także Arendarski i Burczak. Obaj zawodnicy pojawili się na boisku z ławki rezerwowych.

Po tej wygranej Zamek awansował w tabeli na trzecie miejsce. Podopieczni Arkadiusza Albrechta mają siedem punktów straty do lidera i dwa do zajmującego drugie miejsce Włókniarza Kudowa-Zdrój. Teraz Zamek czeka starcie z liderem z Pieszyc. Początek spotkania w sobotę o godz. 15 w Kamieńcu Ząbkowickim.

Liga Okręgowa: Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:0 (1:0) MKS Szczawno Zdrój
Bramki: Arkadiusz Majewski x2, Karol Zalewski, Łukasz Arendarski, Krystian Burczak

przewijaj również klawiszami strzałek na klawiaturze Strzałki
przewijaj również za pomocą gestów Strzałki

Liga Okręgowa: Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:0 (1:0) MKS Szczawno Zdrój fot.: Magdalena Winnik / em24.pl