B-klasa: Orzeł lepszy w derbach [foto]

W minioną niedzielę w Złotym Stoku druga drużyna Unii podejmowała na własnym boisku Orła Mąkolno. Gospodarze okazali się bardzo gościnni dla rywali - dali sobie strzelić osiem bramek, przy tym ani razu nie trafiając do siatki gości.

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż takiego pogromu. Do szatni Orzeł schodził tylko z jednobramkowym prowadzeniem uzyskanym w końcówce pierwszej części spotkania. Drugie 45. minut Unia rozpoczęła jednak w dziesiatkę ze względu na fakt, iż Mateusz Napora dzień wcześniej wystąpił w pierwszym zespole i w drugiej drużynie, zgodnie z przepisami, mógł zagrać tylko połowę meczu. W międzyczasie kontuzji doznał jeszcze jeden z zawodników ze Złotego Stoku i Unia kończyła mecz w dziewiątkę. Orzeł książkowo wykorzystał grę w przewadze, aplikując po przerwie rywalom aż siedem goli.

Dzięki wygranej ekipa z Mąkolna awansowała w tabeli na szóste miejsce, Unia jest dziesiąta. Za tydzień Orzeł zagra ze Zrzeszonymi Niwa, zaś złotostoczanie w kolejnych derbach gminy zmierzą się z Perłą Płonica.

przewijaj również klawiszami strzałek na klawiaturze Strzałki
przewijaj również za pomocą gestów Strzałki
B-klasa: Unia Złoty Stok II – Orzeł Mąkolno 0:8

B-klasa: Unia Złoty Stok II – Orzeł Mąkolno 0:8 fot.: Magdalena Winnik / Express-miejski.pl