Express-Miejski.pl

OSP Tarnów ma już swoją remizę

Dwa miesiące - tyle zajęło firmie Bud Inwest z Kalisza postawienie remizy strażackiej w Tarnowie. Ochotnicza Straż Pożarna nie będzie już musiała tułać się po stodołach czy wynajętych garażach. Teraz mają już własne lokum, z którego bardzo się cieszą.

2010-07-21 16:17:04 Przejdź do artykułu »

OSP Tarnów ma już swoją remizę

OSP Tarnów ma już swoją remizę fot.: Mariusz Chmielowiec (www.mimart.eu)

Zdjęcie:
1 z 7

Następne
 • OSP Tarnów ma już swoją remizę
 • OSP Tarnów ma już swoją remizę
 • OSP Tarnów ma już swoją remizę
 • OSP Tarnów ma już swoją remizę
 • OSP Tarnów ma już swoją remizę
 • OSP Tarnów ma już swoją remizę
 • OSP Tarnów ma już swoją remizę

foto_private_policy

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • OSP Tarnów ma już swoją remizę

  2010-07-21 16:17:04

  Express-Miejski.pl

  skomentuj zdjęcia w galerii...

 • 2010-07-22 08:43:00

  gość: ~mecenas

  widze ze cos zaczyna sie dziac w Tarnawie tylko żeby był pożytek z OSP TARNÓW

 • 2010-07-22 08:52:54

  gość: ~gość

  Proszę nam napisać jakie było zaangażowanie i pomoc /finansowa itp/w budowę OSP Tarnów Panów którzy tak chętnie się fotografują?

 • 2010-07-22 09:19:23

  gość: ~marek ciapka

  A jakie powinno być wg ciebie?

 • 2010-07-23 21:51:55

  gość: ~gość

  Panie Marku jako emerytowany strażak na pewno Pan wie jakie są potrzeby OSP Tarnów i myślę, że dołoży Pan wszelkich starań aby pozyskać fundusze na wyposażenie remizy /może tak jakaś prywatna zbiórka?/. Co do zdjęcia to panowie przesadzacie z tym fotografowaniem /niczym gwiazdy filmowe wszędzie was pełno/. Zastanawiam się dlaczego nie było nikogo PSP w Ząbkowicach Śl czy nie byli zaproszeni na otwarcie czy też nie wnieśli żadnego wkładu w budowę remizy? O ile wiem trochę funduszy poszło z UMiG /ale to też z naszych podatków/. Myślę, że nie będzie słowa 'kłamstwo"

 • 2010-07-23 23:54:08

  gość: ~?

  Może Kotowicz liczy, że strażacy z OSP na wsiach dadzą mu duże wsparcie podczas nadchodzących wyborów ? Robi w mediach wokół OSP tyle szumu i strażacy dają się ustawiać do fotek, na których gwiazduje Kotowicz i Ciapka.
  Przecież kto by nie był burmistrzem ten zawsze będzie wspierał działalność każdej jednostki OSP. Będzie wypłacał ekwiwalent na rzecz członków OSP, którzy uczestniczyli w akcji lub w szkoleniu po godzinach pracy, ponieważ ustawa przewiduje prawo dla członka. OSP do tego ekwiwalentu. Sprzęt też będzie kupowany , bo bezpieczeństwo jest najważniejsze. Na budowę remiz i dofinansowanie imprez chyba żaden burmistrz nie poskąpi, bo służy to ludziom.

 • 2010-07-24 01:56:21

  gość: ~marek ciapka

  gość i ? ( pytajnik) chyba mylicie pojęcia i znów wykazujecie kompletny brak orientacji. Czym innym jest odbior techniczny obiektu, a czym innym jego uroczyste otwarcie. To drugie ktore jest zaplanowane na 4 września wraz z powiatowymi zawodami OSP. Mam wiecej coś dodać, wytłumazcyc wam te proste reguły, czy może zgonić wszystko na karb Waszego niedoinformowania i braku elementarnej wiedzy w tym zakresie? Albo może, że jako opozycja tak musicie? Mnie wierzyc nie musiecie ale napiszcie do starzaków z OSP Tarnów- wytłumacza albo powiedza.....? No wlasnie.

 • 2010-07-24 09:43:33

  gość: ~kampania

  odbiór techniczny z przecięciem wstęgi ? :)))
  komisja odbioru technicznego z udziałem marka ciapki, józefa horowskiego , dwóch burmistrzów ? :)
  efekciarze ! :))))

 • 2010-07-24 13:49:51

  gość: ~Krzysztof Kotowicz

  KAMPANIA - radny Józef Horowski jest Mieszkańcem Tarnowa, więc jego udział w komisji jest czymś naturalnym. Radny Marek Ciapka jest z zawodu strażakiem pożarnym i dlatego poprosiłem go, aby był świadkiem odbioru (choć nie był członkiem komisji formalnie). Wiceburmistrz Ireneusz Woźniakowski przewodniczy większości komisji odbiorowych, gdyż jest w Urzędzie Miejskim szefem pionu inwestycji. Na odbiór dojechałem na sam koniec, gdyż budowa remizy to ważna i nietypowa inwestycja w naszej Gminie. Mam satysfakcję, że została wybudowana, co strażakom ochotnikom z Tarnowa obiecałem, a na co czekali kilkanaście lat.
  Efekciarze? Efekty są, jak się pracuje i to zespołowo. Budowa remizy w Tarnowie jest świetnym przykładem efektywności pracy zespołowej.

 • 2010-07-24 14:34:09

  gość: ~:-)

  a mnie to nikt nie zaprosi na świadka odboru......nie ładnie...

 • 2010-07-24 14:38:04

  gość: ~Krzysztof Kotowicz

  A do kogo kierować zaproszenie??? Dzisiaj o 16 otwarcie nowej świetlicy wiejskiej w Kozińcu - proszę przybyć :)

 • 2010-07-24 15:02:29

  gość: ~marek ciapka

  buźka czyli :) ja powiem ci dlaczego ciebie tam nie było. First: za dużo czasu poswięcasz krytykancywu forumowemu, Second: masz mgliste pojecie o straży .

 • 2010-07-24 20:36:43

  gość: ~:-)

  mylisz się i to jak bardzo.....

 • 2010-07-24 20:13:22

  gość: ~gość

  Szanowny Panie Burmistrzu nikt nie nie zarzuca, że Pan tam był tylko jak się ciągle ogląda te same osoby towarzyszące to aż mdło. To czy Pan obiecał czy nie to i tak remiza by w tym roku była bo takie były plany. Należy pogratulować OSP Tarnów, szczególnie tym najbardziej zaangażowanym chłopakom, że potrafili zebrać dodatkowe fundusze i mogą być dumni ze swojej pracy. Pozdrawiam

 • 2010-07-24 20:03:28

  gość: ~gość

  Panie Marku jako kobieta mam prawo nie wiedzieć czym jest odbiór techniczny, a czym uroczyste otwarcie. Może jestem niedoinformowana i mam brak wiedzy ale pan jako osoba, która we wszystkim jest wspaniale poinformowana i wszystko wie mogła kulturalnie wytłumaczyć nam na forum o co w tym wszystkim chodzi. Jak zwykle słowa pełne zaciętości porównywanie do opozycji /tu już pan przegiął / jednak napiszę tak jak inni troszkę poszanowania innych i kultury, coraz bardziej mnie pana wypowiedzi szokują. Co do strażaków OSP Tarnów to jestem z informacjami na bieżąco i nie wszyscy myślą tak jak pan /nawet o odbiorze technicznym/. No właśnie!

 • 2010-07-25 09:18:42

  gość: ~marek ciapka

  ostatnio dodany post

  No właśnie- a gdzież tutaj wykazałem brak kultury w odpowiedzi?PZDR

REKLAMA


REKLAMA