Express-Miejski.pl

Dni Ziębic 2023

Dodane przez: mp

Data: 2023-06-02 18:00 - 2023-06-04 22:00 Ziębice

W piątek, 2 czerwca na scenie jako pierwszy, o godz. 18.00 wystąpi oławski duet DUNS. Przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się pochodzący z Poznania zespół, będący jedną z najciekawszych formacji gitarowych w Polsce, Izzy and the Black Trees. Ich druga płyta ,,Revolution Comes In Waves" - jest oceniana przez polskich i zagranicznych krytyków, jako jeden z najlepszych albumów, które ukazały się w 2022r. Tego dnia Gwiazdą wieczoru będzie z pewnością wszystkim znana NOSOWSKA!

W sobotę, 3 czerwca, koncerty rozpoczną się od godz. 17.30 - zagra GRAND BLUE (młody, rockowy, strzeliński zespół oraz Dopamina (kompilacja muzyki pop z elementami rocka). Kojarzycie utwory: "Co mi Panie Dasz?", "Szklanka wody"? Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Beata Kozidrak z zespołem BAJM!
Formacja ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych, z których piosenki na trwałe zapisały się w kanonie polskiej muzyki rozrywkowej. Na zakończenie dnia zaplanowano event klubowy, któy poprowadzą Wytrawni Gracze.

W ostatni dzień Ziębic, 4 czerwca, rozpoczniemy od podsumowania gminnej akcji "Pola Nadziei" (godz. 15.30). Natomiast od godz. 16.00 zaczniemy niedzielne granie - na scenie wystąpią: uczniowie Studio Wokalnego SPOKO, Szkoły Muzycznej HIT, Chór ZSP Ziębice oraz zespół One Desire. Następnie scenę opanuje młody wrocławski skład Luiza Kalita. Po nich na scenie zaprezentuje się Stach Bukowski - człowiek orkiestra.
Przed najpopularniejszą gwiazdą wieczoru wystąpi najpopularniejszy DJ w Polsce, czyli Mikołaj Trybulec znany jako TRIBBS.
Dni Ziębic zakończy koncert Dawida Kwiatkowskiego!

To będzie gorący weekend w Ziębicach!
Do zobaczenia pod sceną!

Plakat [KLIK].

Gmina Ziębice

foto_private_policy

REKLAMA


REKLAMA