Express-Miejski.pl

Wiadomości

 • Śmierć na urwisku w Bardzie

  2010-08-25 Bardo

  Śmierć na urwisku w Bardzie

  Dnia 25 sierpnia 2010 roku około godziny 14:00 na urwisku skalnym pod krzyżem w Bardzie zginął mężczyzna. Okoliczności śmierci bada policja.

  liczba komentarzy 5

 • W Ząbkowicach trwają prace melioracyjne

  2010-08-25 Gmina Ząbkowice

  W Ząbkowicach trwają prace melioracyjne

  W dniu 24 sierpnia 2010 roku została przeprowadzona kontrola z zakresu wykonywanych prac melioracyjnych na terenie miasta i gminy Ząbkowice Śląskie przez zatrudnione osoby bezrobotne w ramach robót publicznych.

  skomentuj

 • 30 tysięcy dla Biblioteki Miejskiej

  2010-08-25 Ząbkowice Śląskie

  30 tysięcy dla Biblioteki Miejskiej

  Złożony przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Ząbkowicach Śl. wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zadanie Infrastruktura bibliotek został oceniony pozytywnie.

  skomentuj

 • Biskup Świdnicki zaprasza na Wojewódzkie Dożynki

  2010-08-25 Kamieniec Ząbkowicki

  Biskup Świdnicki zaprasza na Wojewódzkie Dożynki

  Dożynki wojewódzkie planowane są na 5 września. Tak duża impreza prawdopodobnie zostanie zorganizowana na niedawno wyremontowanym stadionie w Kamieńcu Ząbkowickim, natomiast Msza Święta będzie odprawiona w kościele pocysterskim. Biskup Świdnicki Ignacy Dec zaprasza...

  skomentuj

 • Bezrobotni w Ziębicach znaleźli pracę

  2010-08-25 Ząbkowice Śląskie

  Bezrobotni w Ziębicach znaleźli pracę

  Trwają roboty publiczne na terenie gminy Ziębice. W ramach tej akcji zatrudniono 64 osoby, natomiast do prac interwencyjnych 17 osób. Są to mieszkańcy gminy Ziębice, którzy wykonują przede wszystkim prace porządkowe.

  skomentuj

 • Władze Ziębic dbają o zdrowie mieszkańców

  2010-08-25 Ząbkowice Śląskie

  Władze Ziębic dbają o zdrowie mieszkańców

  Gmina Ziębice zrefunduje z budżetu gminy wydatki do 30 tysięcy złotych poniesione przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Pomoc Doraźna na funkcjonowanie punktu ambulatoryjnego opieki lekarskiej i pielęgniarskiej w Ziębicach.

  skomentuj

 • Silny wiatr przewrócił drzewo na samochód

  2010-08-23 Ząbkowice Śląskie

  Silny wiatr przewrócił drzewo na samochód

  23 sierpnia w wyniku silnego wiatru jedno z drzew przy drodze prowadzącej z Ząbkowic Śląskich w kierunku Ziębic (na wysokości ulicy Cukrowniczej) przewróciło się na jadący samochód marki Opel.

  skomentuj

 • Ulice w Ząbkowicach zalane

  2010-08-23 Ząbkowice Śląskie

  Ulice w Ząbkowicach zalane

  Wystarczyło kilkanaście minut intensywnych opadów deszczu, aby sparaliżowało całe miasto. Zalało między innymi ul. Kamieniecką oraz przejazd pod wiaduktem przy skrzyżowaniu Żeromskiego i Wrocławskiej. Ludzie są zrozpaczeni.

  liczba komentarzy 41

 • Pomóżmy ofiarom powodzi w Bogatyni

  2010-08-23 Ząbkowice/Kłodzko

  Pomóżmy ofiarom powodzi w Bogatyni

  Do końca sierpnia potrwa akcja zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Związek Harcerstwa Polskiego chorągiew dolnośląska, a mająca na celu zbiórkę darów na rzecz poszkodowanych w powodzi mieszkańców Bogatyni i Zgorzelca.

  liczba komentarzy 1

REKLAMA