W czwartek, 13 listopada odbyło się wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Seniorów „CIS” – finał konkursu „Najpiękniej Otulone Drzewo”.
Inicjatywa została przeprowadzona w ramach ogólnopolskiej akcji „Chrońmy Planetę”, której celem jest promowanie postaw proekologicznych, budzenie szacunku do natury oraz zachęcanie mieszkańców do wspólnego działania na rzecz środowiska.
- Konkurs przyciągnął wiele pięknych, kreatywnych i pełnych zaangażowania prac. Każda z nich była wyjątkowa, wykonana z sercem i pokazująca, że dbanie o naturę może być nie tylko ważne, ale też inspirujące i kolorowe. Dzięki uczestnikom nasza społeczność zyskała mnóstwo pozytywnej energii i artystycznych pomysłów. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Podziękowania składamy również władzom gminy za objęcie wydarzenia patronatem oraz za ufundowanie nagród - informuje na swoim profilu społecznościowym Ziębickie Centrum Kultury.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Stowarzyszenie Seniorów „Do Dzieła” – Henryków
II miejsce: ZNP – Ziębice
III miejsce: Seniorzy „Razem” – Ziębice
Wyróżnienia:
– Przedszkole Henryków
– Sołectwo Służejów
– Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ziębicach
– Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za kreatywność i za to, że razem dbamy o naszą planetę. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Seniorów „CIS”! – podkreślają organizatorzy konkursu.
Gmina Ziębice
REKLAMA
REKLAMA