Express-Miejski.pl

Urodzinowe Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika w Lutomierzu

Urodzinowe Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika startują o godz. 12 w Serowarni Lutomierz 29 (gm. Stoszowice) fot.: mp

19 marca od godz. 12 w Lutomierzu odbędą się wiosenne, przedświąteczne i urodzinowe Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika. Organizatorzy szykują szereg niespodzianek.

Lokalni producenci, małe manufaktury, regionalne rzemiosło, pyszne jedzenie i wysoka jakość - takie są Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika organizowane w każdą trzecią niedzielę miesiąca przez rodzinę Pasternaków z Lutomierza i ich „Sery Lutomierskie z Gór Sowich”. Nadchodzące spotkanie w niedzielę 19 marca będzie wyjątkowe, gdyż Targi obchodzą swoje 5 urodziny!

- W niedzielę, 19 marca, zapraszamy na kolejne Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika. Jednak nie będą to zwykłe Targi, a szczególne, bo urodzinowe! Mamy już 5 lat! Targi trwają od godz. 12.00 do 16.00, ale o godz. 13.00 szykujemy dla Państwa niespodzianki - będą występy artystyczne, będzie tort! Tego nie można przegapić! Świętujcie z nami! To dzięki Wam, naszym gościom i kochanym wystawcom, udaje nam się organizować to wydarzenie już tyle lat! Bądźcie z nami 19 marca od 12.00 - zachęcają do udziału organizatorzy.

em24.pl / Sery Lutomierskie z Gór Sowich

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA