Express-Miejski.pl

Ząbkowiccy policjanci gotowi do pomocy. Ruszyła zbiórka dla potrzebujących dzieciaków

Policjanci w składzie sierż. szt. Barbara Deryło, asp. Katarzyna Iwańciów. sierż. szt. Kamil Kowal oraz st. sierż. Mariusz Bernaczek ruszają z kolejną akcją pomocy i zapraszają do dołączenia fot.: mp

Zbliżają się Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia, a zatem ząbkowiccy policjanci ponownie meldują gotowość do wykonania zadania.

Tym razem organizują pomoc dla dzieci z Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach (powiat kłodzki) . Dzieci mają wielorakość schorzeń, wymagają całodobowej opieki, niektóre z nich nie są w stanie samodzielnie funkcjonować i są zdane na pomoc innych. Więcej o dzieciach i trudnościach, z jakimi muszą się mierzyć każdego dnia możecie przeczytać tutaj [KLIK].

Do codziennego funkcjonowania potrzebują niezbędnych środków higieny osobistej, środków czystości oraz żywność, taki jak:

- mydło w płynie
- balsam do ciała
- żel do mycia (chłopak/dziewczyna)
- szampon do włosów
- dezodoranty (chłopak/dziewczyna)
- pampersy
- chusteczki nawilżane
- sudokrem
- środki do prania (proszek, żele, płyny)
- płyn do toalet
- płyn do mycia szyb
-  gąbki
- cukier
- ryż
- makaron
- kasza
- budyń
- kisiel
- galaretka

W związku z powyższym grupa policjantów w osobach sierż. szt. Barbara Deryło, asp. Katarzyna Iwańciów. sierż.szt. Kamil Kowal oraz st sierż. Mariusz Bernaczek otwierają zbiórkę.

Każdy kto ma ochotę pomoc może skontaktować się z funkcjonariuszami za pomocą mediów społecznościowych. Policjanci deklarują, że są w stanie odebrać rzeczy osobiście. - Czas operacyjny - 4 grudzień. Do tego dnia zbieramy wszelkie artykuły. Pamiętaj - nawet jedna rzecz jest na wagę złota - informują mudurowi.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA