Express-Miejski.pl

Czasowe zamknięcie odcinka trasy rowerowej - singletrack Pętla Wilcza

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Nadleśnictwo Bardo Śląskie informuje, że w terminie od 5 do 18 sierpnia zostaje czasowo zamknięty odcinek singletrack Pętla Wilcza w leśnictwie Wilcza.

Zamknięcie odcinka jest konieczne ze względu na planowane prace związane z  pozyskiwaniem drewna. Wyłączenie trasy rowerowej nastąpi na odcinku około 800 m. Poniżej przedstawiamy mapkę z Nadleśnictwa Bardo Śląskie z alternatywną trasą objazdu od krzyżówki brzeźnickiej w kierunku Opolnicy.

 

UMiG Bardo

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Czasowe zamknięcie odcinka trasy rowerowej - singletrack Pętla Wilcza

  2022-08-01 17:23:40

  gość: ~takitam

  prawdziwa rzeż,gospodarka rabunkowa,tylko komercja,tak nadleśnictwa w Kotlinie Kłodzkiej realizują politykę wycięcia wszystkiego oprócz krzaków jeżyn,wystarczy zobaczyć co ro się dzieje w Nadleśnictwie Bardo,brakuje słów aby się do tego odnieść,Janowiec,Laskówka,Opolnica,wszędzie tam trwa prawdziwy dramat,w minionych latach wyrżneli w pień wszystkie lasy bukowe,dębowe,czy świerkowe,teraz przyszedł czas na modrzewie,wystarczy przejść od Przełęczy Łaszczowej w stronę kapliczki,istny horror,pod piły idzie wszystko co można sprzedać,małe,duże,chore,zdrowe,gdzie są ekolodzy tacy wrażliwi zielono ,gdzie im płacą, boże patrząc na tą rzeż,pytamy się w jakim kraju my żyjemy,zapraszam wszystkich na Przełęcz Łaszczową/w innych miejscach też wyżynają\można zawału dostać,a Nadleśnictwo Bardo nazywa tą nieodpowiedzialną gospodarkę--pozyskiwaniem drewna--śmiechu warte,brońmy naszych cudownych lasów

 • 2022-08-02 20:09:07

  gość: ~rozum

  ostatnio dodany post

  @~takitam
  Kim ty kór..... jesteś Pajacu? Drewno surowiec strategiczny jak woda, węgiel itp. Zaraz będziesz skamleć że drogo że nie ma ( bo przestaną pozyskiwać) jak jest rozwój/ popyt to się rżnie. Nikt z tego drewna nie robi stosów aby palić np. Peowców choć na pewno nie byłoby to marnotrawstwo. O ile zwiększa się zalesienie w Polsce? ile sadzi się drzew? Ile ty posadziłeś? . I jak łazisz tak po lesie to zobacz jak wygląda ekosystem w miejsce wycinki - jest 1000 razy bardziej urozmaicony i nie wejdziesz do tego buszu po miesiącu jest tak gęsto bo wszystko zaczyna rosnąć jak szalone . Rolnik też może siać i nie zbierać plonów.

REKLAMA