Express-Miejski.pl

IV. edycja How Low w Ząbkowicach Śląskich już w najbliższą sobotę

IV. edycja How Low w Ząbkowicach Śląskich fot.: Marcin Juhas

Już w sobotę 30 lipca rusza czwarta edycja How Low, czyli zlotu samochodowego w Ząbkowicach Śląskich.

How Low, czyli oficjalny ząbkowicki zlot samochodowy organizowany jest przez grupę Petrol Heads zrzeszającą pasjonatów motoryzacji oraz tuningu. Do uczestnictwa w zlocie zapisało się już ponad dwustu uczestników, a ich pojazdy będzie można podziwiać już w najbliższą sobotę. Początek zlotu zaplanowano na godz. 8, a ostatnie auta ze zlotowiska odjadą w niedzielę w godzinach popołudniowych. Miejscem spotkania pasjonatów będą planty zamkowe.

Główne atrakcje dla odwiedzających zlot zaplanowane są na sobotę. Jeśli chcesz zobaczyć najlepsze samochody z Dolnego Śląska i nie tylko, spotkać się ze znajomymi, najeść się do syta, posłuchać muzyki przeplatanej rykiem silników i wygrać atrakcyjne nagrody, to musisz tam być!

Konkurencje przewidziane dla uczestników to:

Air Ride Battle - konkurencja polegająca na podnoszeniu i opuszczaniu samochodu na czas, aż do momentu gdy butle air ride nie będą puste i pojazd nie będzie chciał się podnieść. Najbardziej widowiskowy i długi pokaz wygrywa.
Wydech - konkurencja polega na zmierzeniu decybelomierzem głośności wydechu. Pomiar będzie dokonywany z odległości 1,5 metra od środka zderzaka.
Car Audio - konkurencja polega na zmierzeniu głośności sprzętu audio zamontowanego w aucie. Pomiar będzie dokonywany ze środka auta przy zamkniętych drzwiach i szybach.

O oprawę muzyczną podczas sobotniego popołudnia i wieczoru zadbają I.GOT.U oraz Mike Lynx. Intensywną sobotę zakończy afterparty.

Na niedzielę przewidziano oficjalnie zakończenie imprezy, podziękowania dla uczestników i sponsorów. - Od soboty do niedzieli zapewniamy ochronę, aby uczestnicy nie martwili się o swoje samochody - dodają organizatorzy i gwarantują dobrą zabawę w motoryzacyjnym klimacie.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU - INFORMACJE NA BIEŻĄCO

em24.pl

53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • IV. edycja How Low w Ząbkowicach Śląskich już w najbliższą sobotę

  2022-07-28 10:10:09

  gość: ~Bogaty typ

  Znowu trupy bez tłumików będę hałasować po całym mieście, wiejskie tuningi, śmiech na sali do roboty się weźcie a nie klepiecie jakieś starocie no to ładne ni to madre

 • 2022-07-28 12:55:07

  gość: ~Tu tego

  Dobrze, że będzie lać cały weekend

 • 2022-07-28 14:13:54

  gość: ~Cyk cyk

  Znów policja nazbiera worek dowodów rejestracyjnych od tych ćwiercmózgow z wieśtunningiem.

 • 2022-07-28 14:56:27

  gość: ~Uczestnik

  Najlepsze jest to, że wasze ględzenie na nic się tu zda, zlot i tak się odbędzie! :D będzie głośna muzyka, i jeszcze głośniejsze auta, a wy nic z tym nie zrobicie prócz sapania tu w komentarzach. Co do szrotów które tam przyjeżdzają, są tam auta, w które ludzie włożyli wasze dwuletnie wypłaty, albo maja felgi za waszą półroczną wypłatę, biedaki zaje**ne w ciuchach z chińczyka:D
  A jak wam nie pasuje, to przyjdźcie, powiedzcie to uczestnikom i organizatorom prosto w oczy, a nie stękacie tu zza monitora. Cioty!

 • 2022-07-28 15:08:31

  gość: ~Audi rs6

  @~Uczestnik
  Powinna być jakaś ustawa, która wykluczałby z życia publicznego biedaków, powinni być zamykani w jakiś ośrodkach. Mieliby tam biedronkę, wszystko po 5zł, OPS, jakiegoś kebaba i tyle. Jezu, jak ja nie znoszę biedaków!

 • 2022-07-28 21:43:35

  gość: ~Eva

  @~Audi rs6
  Skąd wiesz ze nagle nie stracisz wszystkiego fortuna kołem się toczy mozesz stracic wszystko i stac się biedakiem sam jesteś ubogi

 • 2022-07-28 22:33:00

  gość: ~Audi rs6

  @~Eva
  Jakby babka miała wąsy, to by była dzieckiem. Jak stracę, to będę się martwił. Choć jest to raczej niemożliwe, wszystko dobrze zabezpieczone i zainwestowane ;)

 • 2022-07-30 19:11:34

  gość: ~Edek

  ostatnio dodany post

  @~Audi rs6
  Skąd wiesz, że ci w twoim bogatym życiu przysłowiowe drzewo na drodze nie wyrośnie i nie będziesz potrzebował pomocy od tego "biednego", a my będziemy tylko dezodorantem rozpylać i udawać, że wszystko jest ok, a ty będziesz tylko leżał i w sufit patrzył i co ci z tej kasy przyjdzie

 • 2022-07-28 23:43:44

  gość: ~Janek

  @~Uczestnik
  Ja przyjde i w morde napluje tym pederastom

 • 2022-07-28 23:48:45

  gość: ~Uczestnik

  @~Janek
  Nie wiem czy PKS jezdzi w weekendy, więc możesz mieć problemy z dojechaniem :D

 • 2022-07-28 19:50:26

  gość: ~DZA

  Ludzie Wam nigdy nie dogodzi.
  Nic się nie dzieje- źle, młodzi ludzie chcą się bawić i przyciągnąć do swojego miasta ludzi z różnych zakątków kraju to też źle. Wyjdź z domu, idź zobacz ten klimat i atmosferę. Porozmawiaj z ludźmi z pasją, którzy włożyli setki godzin pracy i kupę pieniędzy w swoje samochody, a nie siedzisz i tylko marudzisz.
  Jak Marylka grała to nikomu nie przeszkadzało a jak coś nie w Waszym guście to już "fe".
  Co roku przychodzą tam setki ludzi i wszyscy zadowoleni a zawsze się znajdzie taka internetowa łajza, która tylko będzie próbować udowadniać swoje przekonania.

 • 2022-07-28 22:37:38

  gość: ~NWO

  @~DZA
  To cio*y piszą! Jak większość komentarzy negatywnych. Tu są anonimowi, więc odważni. Najlepsze jest to, że na facebooko, express tez dodaje te posty, i tam nie ma takich komentarzy. Ale na face już tak całkiem anonimowy nie jesteś, jest imię i nazwisko, zdjęcie itd. A tu? To może pisać sobie największa cio*a życiowa.

 • 2022-07-28 22:46:12

  gość: ~Ignacy

  @~NWO
  Ssij jajca pólgłówku

 • 2022-07-28 23:18:23

  gość: ~NWO

  @~Ignacy
  Twoje? A co, lubisz jak ci facet ssie jajca? To pod zły adres geju trafiłeś, musisz o to poprosić swojego chłopaka

 • 2022-07-28 23:31:30

  gość: ~Ignacy

  @~NWO
  Ssij pęto ruro

 • 2022-07-28 23:42:05

  gość: ~NWO

  @~Ignacy
  :D już ci pisałem, z takimi życzeniami do swojego chłopaka. Gejuchu

 • 2022-07-28 23:01:48

  gość: ~takitam

  @~DZA


  gość: ~DZA napisał/a:

  //// Porozmawiaj z ludźmi z pasją, którzy włożyli setki godzin pracy i kupę pieniędzy w swoje samochody ////

  Po pierwsze, nie wszyscy sikają ze szczęścia gdy zmusza się ich do słuchania pierdzenia tych szrotów i wąchana smrodu spalin.

  Po drugie, dlaczego mam rozmawiać z kimś o jego pasji skoro ta pasja mnie w ogóle nie interesuje i podejrzewam że nie jestem odosobniony.

  Wreszcie po trzecie .. CO MNIE TO OBCHODZI ile kto kasy wkłada w swoje zainteresowania i ile czasu temu poświęca ... ktoś tych ludzi z pasją zmusza do tego czy jak ?  gość: ~DZA napisał/a:

  //// Jak Marylka grała to nikomu nie przeszkadzało ////

  Otóż .... JAK NAJBARDZIEJ PRZESZKADZAŁO .... hałas, to hałas, nie każdy lubi mieć dyskotekę czy inne rykowisko pod swoim domem czy mieszkaniem.


  gość: ~DZA napisał/a:

  //// Co roku przychodzą tam setki ludzi i wszyscy zadowoleni ///

  Proponuję robić te imprezy pod Twoim domem/mieszkaniem .... zobaczymy czy nadal będziesz piać z zachwytu i będziesz ... zadowolony/a.

 • 2022-07-28 23:25:11

  gość: ~Znajdź sobie laske

  @~takitam
  Skończ sapać kiepie, rzygasz tymi swoimi mądrościami. Jak cię nie interesuje, to tam nie idź, jak ci za głośno, to sobie kup stopery do uszu, a jak nie możesz spać, to się nażryj leków nasennych. Tak jak ciebie nie interesuje taka impreza i ludzie tam przyjeżdżający, tak nikogo nie obchodzisz ty, i to co ci się podoba a co nie, co uważasz za fajne, a co nie! I na koniec, nikogo to nie interesuje że ci to przeszkadza. Zawsze się znajdzie jakieś nadgorliwy społeczniak, któremu nawet przeszkadzają ćwierkające ptaki nad ranem.

 • 2022-07-29 05:25:57

  gość: ~takitam

  @~Znajdź sobie laske

  Twój komentarz jest niezwykle merytoryczny i kulturalny.

  Dlatego sorry, że zacytuję sam siebie:

  /// Proponuję robić te imprezy pod Twoim domem/mieszkaniem .... zobaczymy czy nadal będziesz piać z zachwytu i będziesz ... zadowolony/a. ///

 • 2022-07-29 09:09:35

  gość: ~Znajdź sobie laske

  @~takitam
  Jest na idealnym poziomu dla ciebie malkontencie. A skąd wiesz gdzie mieszkam? Może mieszkam właśnie tam, albo w pobliżu? Na nic twoje rzygi, impreza i tak sie odbędzie, a ty jedyne co możesz, to sobie posapać tutaj w komentarzach i poudawać mądrego. Znajdź sobie laske, idz na spacer, złap za pieroga, zejdzie ci ciśnienie to i mniej marudny sie zrobisz

 • 2022-07-29 18:04:23

  gość: ~takitam

  @~Znajdź sobie laske

  Chętnie podyskutuję (na temat) z ludźmi chcącymi dyskutować na temat.
  Niestety Ty wolisz pisać ..... o mnie.

  Ja już o sobie wszystko wiem, a Twój komentarz nie wnosi nic do tematu (że o kulturze wypowiedzi nie wspomnę), więc .... sorry, ale nie podejmę dalszej polemiki.

 • 2022-07-29 07:11:04

  gość: ~DZA

  @~takitam

  1. Nie nakłaniam do rozmów z właścicielami tych pojazdów tylko jak ktoś chce się wypowiadać na ten temat to niech się doinformuje, a nie nazywa to gruzami etc.

  2. To że Tobie wszystko przeszkadza to nie znaczy że zamkniesz całe miasto i wprowadzisz ciszę nocną. Jedni wolą oglądać kuchenne rewolucje Magdy Gessler, inni wolą iść na koncert, a jeszcze inni wolą imprezy motoryzacyjne.

  3. U mnie w domu też to wszystko słychać co tam się dzieje, lecz różnimy się tym że ja nie jestem upierdliwą osobą i szanuję ludzi z pasją i ich pracę, więc dopóki mogą to niech korzystają.
  Byłem tam i widziałem uczestników i organizatorów. Pełna kultura i zaangażowanie.

 • 2022-07-29 18:01:10

  gość: ~takitam

  gość: ~DZA napisał/a:

  //// Porozmawiaj z ludźmi z pasją, którzy włożyli setki godzin pracy i kupę pieniędzy w swoje samochody ////

  bu następnie napisać, cyt:

  ____1. Nie nakłaniam do rozmów z właścicielami tych pojazdów tylko jak ktoś chce się wypowiadać na ten temat to niech się doinformuje, a nie nazywa to gruzami etc.___


  gość: ~DZA napisał/a:
  //// 2. To że Tobie wszystko przeszkadza to nie znaczy że zamkniesz całe miasto i wprowadzisz ciszę nocną. Jedni wolą oglądać kuchenne rewolucje Magdy Gessler, inni wolą iść na koncert, a jeszcze inni wolą imprezy motoryzacyjne. ////

  Wszystko OK, ale ... ja oglądając przysłowiową Magdę Gessler NIE PRZESZKADZAM nikomu, no chyba, że celowo podłączę TV do jakiegoś wzmacniacza przy którym głośniki 4 x 300 wat, ale ... jak dotąd nie spotkałem się z takim przypadkiem.
  Natomiast ci "kulturalni" ludzi uznali, że ich przedstawienia są tak fascynujące, że KONIECZNIE trzeba pokazać to w środku miasta.

  Jeszcze raz powtórzę, że NIE MAM NIC, do jakiejkolwiek formy zabawy, pod warunkiem że ta zabawa nie będzie przeszkadzać tym dla których smród i ryki silników jakoś nie są zabawne.


  gość: ~DZA napisał/a:
  /// Byłem tam i widziałem uczestników i organizatorów. Pełna kultura i zaangażowanie. ///

  Ależ ja nie zaprzeczam, że wszystko odbyło się kulturalnie i z zaangażowaniem.
  Po prostu, jak ktoś się chce bawić (co oczywiście rozumiem) , to powinien to robić w taki sposób żeby NIE PRZESZKADZAĆ tym dla których NIE JEST to ani trochę zabawne, czyli ... organizować to sobie np. na stadionie czy gdzieś na jakimś wynajętym terenie z daleka od siedzib ludzkich i ..... PO SPRAWIE, czyli można smrodzić i ryczeć nie przeszkadzając nikomu, a kto będzie zainteresowany takimi występami, po prostu pofatyguje się na miejsce takiej imprezy i ... wszyscy będą zadowoleni.

 • 2022-07-28 21:40:32

  gość: ~Alf

  Konkurencji pomiaru poziomu IQ nie będzie ze wzgledu na brak frekwencji.

 • 2022-07-28 22:42:10

  gość: ~Ignacy

  Ja sie pytam kto wydał zgode na to badziewie?Kolejny weekend ludzie będą mieli nieprzespany.

 • 2022-07-28 23:46:57

  gość: ~Ignacy lubi w kakao

  @~Ignacy
  Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem że twoja stara

 • 2022-07-28 23:41:57

  gość: ~Janek

  Jprd.Znowu się zjadą te szroty z nawierconym tłumikiem,podwiązanym sznurkiem do słomy i będą ludziom uprzykrzać życie.Troklodyci niczym Flinstonowie zawitają do Ząbkowic.

 • 2022-07-28 23:45:18

  gość: ~Janek to gej

  @~Janek
  Słuchaj Janek, to przyjedź swoją furą, i pokaz wszystkim jak powinna wyglądać rasowa fura.

 • 2022-07-29 07:23:40

  gość: ~He

  @~Janek
  Bucu za cenę pierwszego lepszego takiegoż samochodu kupiłby twój dom i go zburzył

  Idź i się dowiedz ile co kosztuje ośla łąko

 • 2022-07-29 17:58:59

  gość: ~Janek

  @~He
  Przecież to są sznury , połowa tych szrotów sie psuje, zanim dojedzie na ten spęd.

 • 2022-07-29 18:24:10

  gość: ~Koko

  @~Janek
  No, czyli już pokazałeś że jesteś niedojeba*ym umysłowo Januszem. Boli cię pupka co? Że młodzi ludzie są w stanie mieć takie auta i wsadzić w nie po parędziesiąt tysięcy zł. Chłopie, nie pogrążaj się już więcej. Jeździsz pewnie jakaś dojechaną skodą fabia w LPG i cię boli. Ale to nic, twoje jęki na nic się nie zdadzą, bo impreza i tak się odbędzie, a użytkownicy nawet nie będą wiedzieli o istnieniu jakiegoś Janka, który jedyne co może to popisać sobie na expressie :D

 • 2022-07-29 00:33:15

  gość: ~Flinston

  Mam babcie w DPS co roku idzie na ten zlot szrotow jak to pewna osoba się wypowiada organizatorzy wpuszczają za darmo ja i jej kolegów koleżanki ...siadają na ławce i obserwują ... Nigdy nie byłem na tym zlocie ..ale wystarczyi jak babcia mi opowiada że jest naprawdę fajnie ...że jest to cos innego ... W tym roku się wybiorę na pewno bo w końcu chce to zobaczyć i wybiorę się z babcią ... Ludzie to kur.. i zawsze będą pieprzy.. tak by tylko im było dobrze pozdrawiam WROCLAW

 • 2022-07-29 07:54:18

  gość: ~Nie

  @~Flinston
  Zabierz babcie z DPS

 • 2022-07-29 00:45:01

  gość: ~Agnieszka

  Wychowałam się w ząb .... Przeszkadza wam impreza z organizowana przez młodych ludzi z pasją ...która jest organizowana na dzielnicy co 70 % to patologia... Gdzie co dziennie dra mordy do 4 rano pijaki są bujki itp ... To już wam nie przeszkadza chore ... Naprawdę zacznijcie spoglądać na to inaczej bo do partii Tuska się tylko nadajecie XD

 • 2022-07-29 07:19:23

  gość: ~123

  @~Agnieszka
  To raczej twoi PISowcy uciszaja wszystkich za pomoca pałki i gazu.

 • 2022-07-29 07:20:48

  gość: ~Coroczny obserwator

  Ludzie. Naoglądaliście się tv i internetu jak wieśniaki szaleją swoimi samochodami i teraz każdego kto robi coś ze swoim samochodem wrzucacie do jednego worka.
  Otóż tak nie jest. To nie jest spęd patologii, atmosfera jaka tam panuje jest nieziemska. Uśmiechnięci ludzie, rodziny spacerujące, uczestnicy którzy chętnie podzielą się informacjami. KULTURA.
  Widzieliście żeby przez ostatnie 3 lata był jakiś problem z uczestnikami? Ktoś jeździł pijany? Zdewastowali coś? Zamek zawsze posprzątany i żadnych strat.
  Każdy lubi co innego, dajcie się młodym wyszaleć i raz w roku przymknijcie oko.
  Pozdrowienia dla organizatorów, szacunek za determinację i powodzenia.

 • 2022-07-29 17:47:57

  gość: ~takitam

  @~Coroczny obserwator

  Czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że NIKOMU NIE PRZESZKADZA, ta (jak to ująłeś) nieziemska atmosfera i uśmiechnięci ludzie, ale pod warunkiem że urządzają sobie ten cyrk zdala od tych którzy nie podzielają ich entuzjazmu smrodem spalin i rykiem silników.

  Tu nie chodzi o to, że ktoś jest pijany, coś zdewastowane, czy inne problemy.
  Po prostu, nie każdy jest zachwycony, że coś co z założenia jest głośne i smrodzi, odbywa się pod ich oknami i ogólnie w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

  Nie rozumiem, dlaczego KONIECZNIE mamy się dawać młodym wyszaleć tam gdzie chcą, czyli pod czyimś oknem ?

  NIE MAM NIC PRZECIWKO zabawom (jakimkolwiek) które urządza sobie młodzież czy w ogóle ktokolwiek, ale niech to robi tak żeby NIE PRZESZKADZAĆ innym, czyli .... niech sobie wynajmą teren gdzieś daleko od zabudowań w których mieszkają ludzi i ... NIE SIĘ BAWIĄ DO WOLI.

  Argument że raz w roku nijak do mnie nie trafia, bo ... dlaczego by nie organizować tego raz w roku pod domem organizatora tudzież burmistrza.
  Skoro tak kochają takie eventy, to NA PEWNO ochoczo zgodzą się na ten (i inne również) cyrk pod swoimi domami, prawda ?

  Reasumując, nie rozumiem dlaczego ci "kulturalni" ludzie KONIECZNIE muszą smrodzić i ryczeć w środku miasta, a nie gdzieś gdzie NIKOMU nie będą przeszkadzać ?

 • 2022-07-29 18:18:55

  gość: ~On

  @~takitam
  Skończ pierdo*ić. Że też ci się chce siedzieć i klepać tyle w tą klawiaturę.

 • 2022-07-29 18:25:29

  gość: ~takitam

  @~On

  Jak rozumiem, Ty swój komentarz napisałeś na stojąco i na kartce papieru, prawda ?

 • 2022-07-29 08:42:22

  gość: ~Daniel

  Zaproszą 3 gości z fajnymi autami pewnie jeszcze im zapłacą żeby pokazali swoje auta na tym badiewnym złocie a 95% to samochody wieśniaków po zawodówce mechanicznej co potrafią tylko tłumik nawiecic i nakleić parę naklejek vaga. Dla was to tylko eutanazja i do smieciarki

 • 2022-07-29 09:06:24

  gość: ~C63 AMG

  @~Daniel
  Słuchaj Danielku, masz okazje się wykazać, więc przyjedź swoim autem, i pokaż tym „wieśniakom” jak powinna wyglądać prawdziwa fura, która jest profesjonalnie tuningowana. Dasz też wszystkim swoje rady (bo napewno się znasz) jak powinno się tuningować auta, a nie tylko przewiercać tłumiki.

 • 2022-07-29 09:27:13

  gość: ~Daniel

  @~C63 AMG
  Jak bym tam podjechał to by wam szczęki opadły, wieśniaki

 • 2022-07-29 11:10:04

  gość: ~C63 AMG

  @~Daniel
  Więc podjedź, niech opadną. Bo tak w anonimowych komentarzach to sobie można pisać nawet że się ma jacht za 50 milionów dolarów. Przyjedź, chętnie zobaczę tą twoją maszynę

 • 2022-07-29 11:17:23

  gość: ~Ozi

  @~Daniel
  Opadłyby chyba ze śmiechu pajacu. Pewnie nawet auta nie masz tylko zapier*alasz Beskidem albo na rowerze. Nie stać cię nawet na komplet felg jakie są w tych autach, znalazł się internetowy milioner, wypierd*laś kapciu do DPSu po zasiłek dla bezrobotnych

 • 2022-07-30 11:01:42

  gość: ~Ozi to cwel

  @~Ozi
  Wiesz niektórzy mają prawidzs samochody nie jakieś porozwiercane trupy z naklejkami vaga biedaku, brzydzę się bieda idź

 • 2022-07-29 11:29:24

  gość: ~Cola

  @~Daniel
  Hahaha, podjechałbyś :D chyba wózkiem widłowym, jakbyś miał przerwę w elsinie tępa pało

 • 2022-07-29 11:30:39

  gość: ~Uszi

  @~Daniel
  Jedyne czym możesz podjechać, to taczką z gnojem burku wiejski XD

 • 2022-07-29 14:11:48

  gość: ~Marta Jarząbek

  Znowu bedzie najazd tuning sznurów i bum bum bum ,aż klapa podskakuje haha

 • 2022-07-29 19:41:01

  gość: ~Hahaha

  @~Marta Jarząbek
  Dokładnie Marta, uważaj Martusia bo ze śmiech obsrasz swoje majtki z targu.’

 • 2022-07-29 20:28:37

  gość: ~Ja

  Chłop ze wsi wyjedzie swoim bolidem ale wieś z chłopa nie i będzie pierdział ludziom pod oknami bo wszyscy o tym marzą...ja lubię techno. Mam zamiar chodzić z tubą i megafonem i każdemu po kolei wsadzać na chwilę glośnik na parapet i do klatki schodowej. I tak na full, będę robić rundy od rana do nocy, a sprzęt mam i to nie byle jaki. Taką mam.pasję i chcę, żeby wszyscy się do niej włączyli i rozkazuję im ją podzielać. Nie mogę? Mogę! Bo chcę, bo ja każę wam słuchać i każę wam się z tego cieszyć! Macie słuchać! Dziecko śpi? Jesteś po pracy? Boli cię głowa? Aja mam to w d...bo ja man kaprys, że masz słuchać, moja pasja to twój obowiązek mi przyklaskiwać!

 • 2022-07-29 21:56:56

  gość: ~On

  @~Ja
  Już? Zesrałeś się? :D

 • 2022-07-30 11:09:21

  gość: ~Ja

  @~On
  Na rzadziutko, a co czekałeś z niecierpliwością bo masz jakąś fantazję z tym związaną?

 • 2022-07-30 08:04:21

  gość: ~Laluna

  A będzie ząbkowicka ekipa szybkich i wściekłych xD czyt. PetrolHeads xDD. Tam dopiero się magią zaczyna xD

REKLAMA