Express-Miejski.pl

Spotkanie autorskie z Sylwią Winnik i premiera książki: Tymek, Czarny Kot i zagadki Pałacu Marianny

Już 30 lipca o godz. 16 w Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim odbędzie się spotkanie autorskie z Sylwią Winnik fot.: mat. pras.

30 lipca w Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim odbędzie się spotkanie z Sylwią Winnik - autorką nowej serii przygodowo-detektywistycznej dla dzieci.

Seria Czarny Kot, to podróż w świat zagadek i przygód. W pierwszej części serii „Tymek, Czarny Kot i zagadki Pałacu Marianny” poznajemy Tymka, który mieszka w Kamieńcu Ząbkowickim - miejscowości uśpionych tajemnic, a może nawet klątwy!

Słowiańska magia, niezwykłe legendy oraz fascynująca historia zabytków owianych tajemnicą – czekają na Ciebie! Już 30 lipca o godz. 16 w Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Ponadto w programie: gra w podchody, zwiedzanie pałacu, magiczne zwierzęta, malowanie twarzy.

Autorka o książce: Zależało mi by napisać magiczną opowieść, którą sama chciałabym przeczytać będąc dzieckiem. Od wielu lat piszę o prawdziwych wydarzeniach i tym razem również starałam się trzymać faktów. Historia zabytku wpleciona w tajemnicze losy bohaterów jest prawdziwa, ale nie brakuje też zupełnie fantastycznych stworzeń czy roślin. Pisanie tej powieści było dla mnie wielką przygodą, szczególnie, że tytułowy Czarny Kot naprawdę istnieje! Jestem jego wierną przyjaciółką. 

Link do wydarzenia na Facebook'u [KLIK].

em24.pl na podst. inf. FB Sylwia Winnik

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA