Express-Miejski.pl

Okręgowy Puchar Polski. Z powiatu ząbkowickiego zagrają tylko czwartoligowcy

zdjęcie ilustracyjne fot.: Andrzej Kaługa

Podokręg Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił pary I rundy Pucharu Polski w sezonie 2022/2023 oraz drabinkę na kolejne rundy.

Pierwsza runda zaplanowania jest na 10 sierpnia 2022, godzina 18:00. Za zgodą obu klubów termin rozgrywania spotkania może zostać zmieniony (pod warunkiem rozegrania go przed terminem kolejnej rundy).

W pierwszej rundzie nie ujrzymy żadnego przedstawiciela powiatu ząbkowickiego. W drugiej na swoich rywali czekają czwartoligowcy. Zamek Kamieniec Ząbkowicki zagra ze zwycięzcą pary Silesia Żarów - Zieloni Łagiewniki, Orzeł Ząbkowice Śląskie zagra z lepszym z pary LKS Piotrowice Polskie - Karolina Jaworzyna Śląska, natomiast Skałki Stolec spotkają się ze zwycięzcą meczu MLKS Radków - Śnieżnik Domaszków.

    I RUNDA    
    10.08.2022  18:00  
1 Szczyt Boguszów Gorce (B)      Włókniarz Głuszyca (A) 
2 Gwarek Wałbrzych (OJ)      Górnik Boguszów Gorce (A) 
3 Zagłębie Wałbrzych (A)      Victoria Świebodzice (O) 
4 Unia Jaroszów (B)      Lechia II Dzierżoniów (A) 
5 Silesia Żarów (B)      Zieloni Łagiewniki A) 
6 Płomień Makowice (B)      Cukrownik Pszenno (O)
7 Victoria Tuszyn (A)      Pogoń Pieszyce (O) 
8 Zieloni Mokrzeszów (A)      Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (O)
9 LKS Piotrowice Świdnickie (B)     Karolina Jaworzyna Śląska (O)
10 Break Team Roztocznik (A/B)     Piławianka Piława Górna (O)
11 Polonia-Stal Świdnica (LDJ)     Grom Witków (O)
12 Tom-Dar Ludwikowice (B)     Zdrój Jedlina Zdrój (O) 
13 Hutnik Szczytna (B)     Iskra Jaszkowa Dolna (O)
14 Orlęta Krosnowice (A)     Zjednoczeni Ścinawka Średnia (A)
15 MLKS Radków (B)     Śnieżnik Domaszków (O)
16 Polonia Bystrzyca Kłodzka II (B)     Kryształ Stronie Śląskie (O)
17 Zamek Gorzanów (B)     Polonia Bystrzyca Kłodzka (O)
         
    1/16 FINAŁU    
    24.08.2022 17:00  
11 zwycięzca meczu nr  1     Nysa Kłodzko (O)
12 zwycięzca meczu nr  2     Polonia-Stal Świdnica (IV)
13 zwycięzca meczu nr  3     Bielawianka Bielawa (IV)
14 zwycięzca meczu nr  4     Górnik Wałbrzych (IV)
15 zwycięzca meczu nr  5     Zamek Kamieniec Ząbkowicki (IV)
16 zwycięzca meczu nr  6     Lechia Dzierżoniów (IV)
17 zwycięzca meczu nr  7     AKS Strzegom (IV)
18 zwycięzca meczu nr  8     Włókniarz Kudowa Zdrój (O)
19 zwycięzca meczu nr  9     Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
20 zwycięzca meczu nr  10     Piast Nowa Ruda (IV)
21 zwycięzca meczu nr  11     Zwycięzca meczu nr 17
22 zwycięzca meczu nr  12     Słowianin Wolibórz (IV)
23 zwycięzca meczu nr  13     Granit Roztoka (IV)
24 zwycięzca meczu nr  14     LKS Bystrzyca Górna (O)
25 zwycięzca meczu nr  15     Skałki Stolec (IV)
26 zwycięzca meczu nr  16     Zjednoczeni Żarów (O)
         
    1/8 FINAŁU    
    7.09.2022    
27 zwycięzca meczu nr 11     zwycięzca meczu nr 12
28 zwycięzca meczu nr 13     zwycięzca meczu nr 14
29 zwycięzca meczu nr 15     zwycięzca meczu nr 16
30 zwycięzca meczu nr 17     zwycięzca meczu nr 18
31 zwycięzca meczu nr 19     zwycięzca meczu nr 20
32 zwycięzca meczu nr 21     zwycięzca meczu nr 22
33 zwycięzca meczu nr 23     zwycięzca meczu nr 24
34 zwycięzca meczu nr 25     zwycięzca meczu nr 26
         
    1/4 FINAŁU    
    21.09.2022    
35 zwycięzca meczu nr 27     zwycięzca meczu nr 28
36 zwycięzca meczu nr 29     zwycięzca meczu nr 30
37 zwycięzca meczu nr 31     zwycięzca meczu nr 32
38 zwycięzca meczu nr 33     zwycięzca meczu nr 34
         
    1/2 FINAŁU    
    5.10.2022    
39 zwycięzca meczu nr 35     zwycięzca meczu nr 36
40 zwycięzca meczu nr 37     zwycięzca meczu nr 38

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA