Express-Miejski.pl

Policjantka z Ząbkowic Śląskich ze srebrnym medalem w biegu na 110 km w ramach DFBG

Katarzyna Iwańciów, ząbkowicka policjantka pokonała morderczą trasę w 13 godzin i 51 minut, zajmując tym samym II miejsce w kategorii OPEN Kobiet oraz I w kategorii kobiet powyżej 30 roku życia fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

W ubiegły piątek w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich odbył się bieg K-B-L na 110 kilometrów, w którym wzięła udział policjantka z ząbkowickiej komendy.

Mł. asp. Katarzyna Iwańciów o godz. 20 stanęła na starcie biegu z ponad 450 innymi zawodnikami, którzy przez kilkanaściem a nawet kilkadziesiąt godzin musieli się mierzyć nie tylko z tym trudnym i wymagającym terenem, ale również własnymi słabościami. Funkcjonariuszka po raz kolejny pokazała, że „tylko Ci co ryzykują pójście za daleko, dowiedzą się jak daleko można dojść”. Mł. asp. Katarzyna Iwańciów pokonując morderczą trasę i własne słabości zajęła II miejsce w kategorii Open Kobiet oraz I w kategorii kobiet powyżej 30 roku życia.

Młodszy aspirant Katarzyna Iwańciów na co dzień służy w ząbkowickiej komendzie w Wydziale Prewencji. Od kilku lat z powodzeniem łączy pracę, swoje pasje oraz życie rodzinne. Na co dzień jest mamą dwóch wyjątkowych chłopców, którzy nie tylko motywują, ale również wspierają mamę przed każdym biegiem. Tak też było 15 lipca, kiedy wraz z 458 innymi zawodnikami stanęła w Kudowie Zdroju na starcie górskiego biegu K-B-L na 110 km. Bieg rozpoczął się o godzinie 20, a trasa była trudna i wymagająca. Wzniesienia do 3667 metrów, spadki do ok. 3600 metrów, duże różnice wysokości oraz fakt, że 39 osób nie ukończyło biegu pokazuje jak trudne było to zadanie. Ząbkowicka policjantka pokonała morderczą trasę w 13 godzin i 51 minut, zajmując tym samym II miejsce w kategorii OPEN Kobiet oraz I w kategorii kobiet powyżej 30 roku życia.

Policjantka nie zamierza jednak spocząć na laurach. Już 25 lipca planuje wziąć udział w charytatywnym rajdzie rowerowym „Niebieskie Kilometry dla Mikołaja” organizowanym przez policjantów z Komendy Powiatowej w Ząbkowicach Śląskich. - 138 kilometrowy rajd połączony jest ze zbiórką funduszy dla Mikołaja Kubali z Wodzisławia Śląskiego w ramach ogólnopolskiej akcji „Mikołaj kontra SMA”. Policjantów chcących wziął udział w rajdzie serdecznie zapraszamy. Szczegóły dostępne pod nr tel: 570998776 - Barbra Deryło lub 787101684 - Katarzyna Iwańciów. Zachęcamy również do wpłat na pomoc 5-miesięcznemu Mikołajowi z „dramatyczną walką z czasem o życie i najdroższy lek świata”. [KLIK] - kończy Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Policjantka z Ząbkowic Śląskich ze srebrnym medalem w biegu na 110 km w ramach DFBG

    2022-07-18 14:44:32

    gość: ~Hmm

    ostatnio dodany post

    wow Gratulacje!!

REKLAMA