Express-Miejski.pl

45 tys. zł dotacji dla stowarzyszeń na realizację kolejnych zadań publicznych

grafika ilustracyjna fot.: Gmina Ząbkowice Śląskie

Rozstrzygnięto kolejne konkursy z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie w 2022 roku.

Zadanie pn. Popularyzacja współzawodnictwa sportowego poprzez organizację treningów i uczestnictwa w rozgrywkach i meczach piłki siatkowej prowadzić będzie Ząbkowickie Towarzystwo Sportowe ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania stowarzyszenie otrzymało dotację w wysokości 30 000,00 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja zajęć i treningów dla młodzieży i dorosłych oraz organizacja serii turniejów z okazji 20-lecia ZTS Ząbkowice Śląskie.

Zadanie pn. Organizacja współzawodnictwa sportowego w zakresie tenisa ziemnego, udział dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie w treningach i zawodach prowadzić będzie Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie, ul. Rynek 34/2, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania Klub otrzymał dotację w wysokości 15 000,00 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja turnieju z okazji rozpoczęcia sezonu, prowadzenie treningów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz udział uczestników w rozgrywkach ligowych.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA