Express-Miejski.pl

Zaginął 44-letni Mariusz Tabaczuk. Policja i bliscy proszą o pomoc [AKTUALIZACJA]

Zaginiony 44-letni Mariusz Tabaczuk z Ząbkowic Śląskich. Policja i bliscy proszą o pomoc fot.: mp

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich poszukują zaginionego 44-letniego Mariusza Tabaczuka z Ząbkowic Śląskich. 

Mężczyzna ostatni raz był widziany w niedzielę 29 sierpnia 2021 roku około godz. 22 na ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Ząbkowicach Śląskich. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie jest też znane jego aktualne miejsce pobytu. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę o zaginionym.

Rysopis:
wzrost około 177 cm, krępej budowy ciała, włosy bardzo krótko ostrzyżone, oczy koloru piwnego, posiada tatuaż na lewym ramieniu przedstawiający tribal

Ubiór:
W dniu zaginięcia ubrany był w białą koszulę z długim rękawem, spodnie typu bojówki w odcieniu ciemny moro, buty sportowe typu adidas koloru czarnego, może również posiadać okulary przeciwsłoneczne.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich, tel. 478 756 200 oraz 478 756 222 lub pod numerem alarmowym 112.

[AKTUALIZACJA,  31.08, godz. 9.55]: Poszukiwany Mariusz Tabaczuk odnalazł się dziś w nocy cały i zdrowy. Poszukiwania zostały zakończone. 

em24.pl

REKLAMA