Express-Miejski.pl

Uszkodził dwa pojazdy, włamał się do trzeciego. Na próbie kradzieży złapali go policjanci

Mężczyzna podczas próby włamania do pojazdów uszkodził sobie nogę. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, najpierw udzielili mężczyźnie pomocy, a później zatrzymali go fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

38-latek uszkodził dwa auta, ale nie zdołał się do nich włamać. Przy trzeciej próbie dostał się już do wnętrza pojazdu, ale kradzież samochodu udaremnili policjanci.

20 lipca około godz. 5 policjanci z Ziębic otrzymali zgłoszenie, że w zaparkowanym przy drodze samochodzie ktoś wybił szybę. Policjanci udali się na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. Auto miało rozbitą szybę, a wewnątrz pojazdu siedział mężczyzna. - 38-latek przyznał się do uszkodzenia pojazdu poprzez wybicie szyby. Jak powiedział interweniującym policjantom, zrobił to dlatego, że chciał dostać się do wnętrza auta by je ukraść - informuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

Funkcjonariusze z Ziębic ustalili, że mieszkaniec powiatu nyskiego wcześniej usiłował dostać się także do wnętrza dwóch innych zaparkowanych w okolicy samochodów. W zaparkowanym w pobliżu pojeździe marki Volkswagen uszkodził szybę przednią oraz boczną od strony kierowcy, poszycie lewych drzwi jak również urwał listwę oświetleniową tylnej tablicy rejestracyjnej.

W czasie próby włamań niedoszły złodziej uszkodził sobie nogę w związku z czym najpierw udzielono mu pomocy medycznej, a następnie zatrzymano. - 38-latek był trzeźwy. Został już przesłuchany. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, tj. usiłowania włamania do dwóch pojazdów i usiłowania kradzieży samochodu marki Opel. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem - dodaje policjantka.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Uszkodził dwa pojazdy, włamał się do trzeciego. Na próbie kradzieży złapali go policjanci

  2021-07-24 03:42:51

  gość: ~Anonimuss

  Że kto udaremnił kradzież policjanci?? ha normalnie autora artykułu poniosła wyobraźnia bo z potwierdzonych źródeł to jest mi wiadomo że złapali gowłaściciel wraz ze synem , a nie policjanci udaremnił ha koloryzowac panie autor to polecam kolorowanki A nie rzeczywistość ha

 • 2021-07-24 09:28:59

  gość: ~Milo

  ostatnio dodany post

  @~Anonimuss
  Pisząc o 3 w nocy można mieć omamy

REKLAMA