Express-Miejski.pl

Dziewięć nowych kamer na stadionie miejskim. „Zwiększamy bezpieczeństwo”

Komplet dziewięciu kamer z zapisem cyfrowym przez 24 godziny na dobę rejestruje zapisy obrazów i obejmuje praktycznie cały teren stadionu miejskiego fot.: ZCSiR

Na stadionie miejskim oraz kompleksie Orlik 2012 został zamontowany nowoczesny system monitoringu z funkcją mobilnego nadzoru elektronicznego.

Komplet dziewięciu kamer z zapisem cyfrowym przez 24 godziny na dobę rejestruje zapisy obrazów i obejmuje praktycznie cały teren stadionu miejskiego, łącznie z boiskami, skateparkiem, ciągami komunikacyjnymi, budynkami oraz trybuną główną.  

Poprawa bezpieczeństwa na obiektach sportowo-rekreacyjnych w Ząbkowicach Śląskich to jedno z głównych zadań Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji, a montaż monitoringu bez wątpienia wpłynie na poprawę bezpieczeństwa użytkowników obiektu.

W skład stadionu miejskiego wchodzą: trzy pełnowymiarowe boiska piłkarskie, skatepark, korty tenisowe oraz wielofunkcyjne boisko Orlik. Burmistrz Ząbkowic Śląskich niedawno ogłosił przetarg na zadanie pt.: „Wykonanie dokumentacji modernizacji stadionu miejskiego w Ząbkowicach Śląskich”, dzięki czemu obiekt z każdym rokiem będzie modernizowany i dostosowywany do wysokich standardów.

em24.p

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dziewięć nowych kamer na stadionie miejskim. „Zwiększamy bezpieczeństwo”

  2021-07-17 11:52:53

  gość: ~Krzysiek

  A co tam beda monitorować szczepienia, czy moze w koncu bedzie mozna zobaczyć na wlasne oczy na jak bardzo zniszczonym Orliku pozwala sie grać co w koncu doprowadzi ze ktoś sobie noge połamię na tych dziurach latanych niezdarnie??? Te boisko to istna kompromitacja stadionu

 • 2021-07-17 13:35:20

  gość: ~Mieszkaniec

  ostatnio dodany post

  @~Krzysiek
  Zaraz Orzeszkowe trole Ci odpowiedzą.

REKLAMA