Express-Miejski.pl

Miasto Krzywej Wieży odwiedziło Polanicę

Pracownice Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki w ramach promocji spacerowały po Parku Zdrojowym w Polanicy Zdroju zapraszając wczasowiczów do odwiedzenia Ząbkowic Śląskich fot.: ZCKiT

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Miłe spotkania, serdeczne zaproszenia i wspólne zdjęcia. Pracownice Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki zachęcały wczasowiczów do odwiedzenia Ząbkowic Śląskich.

- Spacerowaliśmy promenadą w Parku Zdrojowym w Polanicy Zdroju i rozdawaliśmy ulotki zachęcające do przyjazdu naszego miasta. Nie było by w tym nic wyjątkowego gdyby nie wyjątkowe stroje, które niewątpliwie przyciągały uwagę. Spotkaliśmy wczasowiczów, którzy zjechali się z całej Polski i zza granicy. W tym dniu odwiedziliśmy również Twierdzę Kłodzko, Pałac Ławica i wiele obiektów hotelowych – wszystkich Was serdecznie pozdrawiamy. Dziękujemy za przemiłe spotkania i wspólne zdjęcia, którym nie było końca. Mamy nadzieję, że każdy turysta dotrzyma obietnicy i odwiedzi nasze piękne miasto, a ze spotkań w innych obiektach zrodzi się dobra współpraca – mówią pracownicy ZCKiT.

To wszystko działo się we wtorek 13 lipca, w ramach promocji zarówno zabytków Miasta Krzywej Wieży jak i zbliżających się wydarzeń organizowanych przez Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki.

ZCKiT

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA